Dünya Kupası finali: 1 Numaralı Dünya Sophie Ecclestone, İngiltere’nin 1 Numaralı Avustralya’yı devirmesine yardım edebilir mi? | Kriket Haberleri


Birleşik Krallık’taki herkes, Sky Sports Ana Etkinliği (401), Sky Sports Cricket Dünya Kupası kanalı (404), Sky’da bu Pazar saat 1’den itibaren başlayacak olan Kadınlar Kriket Dünya Kupası finalinin canlı aksiyonunun keyfini çıkarabilecek. Vitrin (106) ve Sky Sports YouTube kanalı

Son Güncelleme: 02/04/22 11:26am

Sophie Ecclestone, Güney Afrika'ya karşı yarı final zaferinde altı kez vurduktan sonra bu Dünya Kupası'ndaki küçük kapı sayısını 20'ye çıkardı.

Sophie Ecclestone, Güney Afrika’ya karşı yarı final zaferinde altı kez vurduktan sonra bu Dünya Kupası’ndaki küçük kapı sayısını 20’ye çıkardı.

Pazar günkü Kadınlar Dünya Kupası finalinde, dünyanın en üst sıradaki takımının en üst sıradaki melon oyuncusuna karşı karşıya geldiği görülüyor.

Avustralya, İngiltere’ye karşı şampiyonluk maçına büyük favoriler olarak girecek ve istatistikler Güney Yıldızları için çarpıcı bir okuma yapacak.

Açılış haftasında İngiltere karşısında 12 maçlık bir başarı da dahil olmak üzere, bu turnuvadaki sekiz maçın sekizini, bir günlük sekiz uluslararası maçından 37’sini kazandılar ve Heather Knight’ın takımını bu yılın başlarında çoklu mücadelede 12-4 yendiler. -formatlı Kadın Külleri serisi.

Meg Lanning’in tarafı şüphesiz dünyanın en iyileri – ancak şu anda hem ICC sıralamasına hem de birçok izleyiciye göre dünyanın en iyi bowling oyuncusuna sahip değiller, bu onur İngiltere’ye gidiyor.

Dünya Kupası finali: 1 Numaralı Dünya Sophie Ecclestone, İngiltere'nin 1 Numaralı Avustralya'yı devirmesine yardım edebilir mi? | Kriket HaberleriDünya Kupası finali: 1 Numaralı Dünya Sophie Ecclestone, İngiltere'nin 1 Numaralı Avustralya'yı devirmesine yardım edebilir mi? | Kriket Haberleri

Avustralya vs İngiltere

3 Nisan 2022, 01:00

canlı

Sol kanat oyuncusu Sophie Ecclestone, T20I kriketinde uzun süredir bowling sıralamasında en üst sıralarda yer aldı ve şimdiye kadarki sansasyonel Dünya Kupası’ndan sonra Avustralyalı mevkidaşı Jess Jonassen’in de üzerine çıktı – Avustralya’ya karşı ilk maç bir yana .

O gün Hamilton’da Ecclestone, Ellyse Perry’ye bowling oynarken üçü finalde olmak üzere 11 sınır kabul ederek, küçük bir 10 over’dan 77 koşuyla cezalandırıldı.

Ancak Ecclestone, Avustralya’nın güçlü vuruşundan bu yana yedi maçta 20 kale, dört üç küçük kapı ve Güney Afrika’nın yarı final bombardımanında muhteşem bir altı gol atarak toplandı.

Ecclestone ‘göz önünde olmayı seviyor’

22 yaşındaki oyuncu, halihazırda tek bir Dünya Kupası’nda bir İngiliz bowling oyuncusu tarafından en fazla küçük kapıya sahip ve bu yılki turnuvada olduğu gibi 1982 etkinliğinde Avustralyalı Lynn Fulston tarafından elde edilen 23’lük genel rekoru geçmek için finalde dört taneye daha ihtiyacı var. , Yeni Zelanda’da da sahnelendi.

Ebony Rainford-Brent, Ecclestone'un tüm zamanların en iyi spin bowling oyuncularından biri olabileceğine inanıyor

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Ebony Rainford-Brent, Ecclestone’un tüm zamanların en iyi spin bowling oyuncularından biri olabileceğine inanıyor

Ebony Rainford-Brent, Ecclestone’un tüm zamanların en iyi spin bowling oyuncularından biri olabileceğine inanıyor

Ecclestone, oyunun en iyi bowling oyuncusu olarak faturasını ödedi ve Alex Hartley’den ayrıldı. yazı Telgraftave takım arkadaşı Danni Wyatt’ın erkekler maçında başarılı olacak becerilere sahip olduğunu öne sürmesi.

Chester doğumlu yıldızın bu Dünya Kupası’ndaki herkesten altı tane daha fazla kalesi var, herkesten daha fazla bakire (12) bowling oynadı ve 3.50’nin altında bir ekonomi oranına sahip tek bowling oyuncusu.

Ecclestone’un kurnazlığı, zıplaması, yüksekliği ve dönüşü, küçük kapıları toplamasına yardımcı oluyor ve kontrolü de ondan gol atmayı inanılmaz derecede zorlaştırıyor. Bangladeş’e karşı, 10’u sadece 15 koşuya çıktı.

İngiltere kaptanı Heather Knight da karakterini ve dayanıklılığını övdü: “Daha 20’li yaşlarının başında olması çılgınca.

“Tam bir bowling oyuncusu ve gerçekten büyük sahneye çıktı. Dürüst olmak gerekirse bazen 15 ya da 20 kez oynamasını diliyorum!

“Göz önünde olan oyuncu olmayı seviyor, o zorlu maçlarda bowling oynamayı seviyor. Gerçekten sıkı olduğu bir oyun vardı ve bir sonrakinde bowling oynadığını söyledim ve küçük bir yumruk attı ve ‘gir!’ dedi. Bana oyunu kazanmaya çalışan kişi olmayı ne kadar sevdiğini hatırlattı.

Perşembe günkü Dünya Kupası yarı finalinde İngiltere'nin Güney Afrika'ya karşı 137 maçlık galibiyetinden önemli anları izleyin

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Perşembe günkü Dünya Kupası yarı finalinde İngiltere’nin Güney Afrika’ya karşı 137 maçlık galibiyetinden önemli anları izleyin

Perşembe günkü Dünya Kupası yarı finalinde İngiltere’nin Güney Afrika’ya karşı 137 maçlık galibiyetinden önemli anları izleyin

“Avustralya’ya karşı ilk maçı, açıkçası onun ilk Dünya Kupası maçıydı ve belki etrafta birkaç sinir vardı. Performansından gerçekten hayal kırıklığına uğradı, ancak yanlış giden şeyi kabul etme ve geri dönme esnekliğine sahip olma olgunluğu gösterdi. parlak.”

Net bowling oyuncusundan Dünya Kupası finalistine

Ecclestone, İngiltere’deki ilk maçına 2016’da 17 yaşında bir oyuncu olarak çıktı, ancak Knight’ın takımının Hindistan’ı tüm biletlerin tükendiği bir Lord’s yarışmasında finalde yendiği ve ailesi onun A’ya öncelik vermesi konusunda ısrar ettiği 2017 Dünya Kupası’nın ihtişamını kaçırdı. -Seviyeler.

Ecclestone, “Okuldaydım ve annem ve babam, o zamanlar benim için en iyi karar olan kriket oynayabilmem için bunu bitirmem gerektiğini söyledi. Finalden bir gün önce bir net melon olarak gittim ve oradan izledim. ertesi gün kalabalık.

“İngiltere için oynamaya başladığımdan beri henüz büyük bir kupa kazanmadım ve bunu bir an önce kazanmayı gerçekten çok isterim.

“Sanırım kazanırsak biraz gözyaşı olur. Bu benim ve ailem için harika bir an olur. Herkes için harika bir gün olur.

Ecclestone, İngiltere'nin Kadınlar Dünya Kupası finalini Avustralya'ya karşı kazanma şansını konuştu

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Ecclestone, İngiltere’nin Kadınlar Dünya Kupası finalini Avustralya’ya karşı kazanma şansını konuştu

Ecclestone, İngiltere’nin Kadınlar Dünya Kupası finalini Avustralya’ya karşı kazanma şansını konuştu

Pundit ve eski İngiltere oyuncusu Ebony Rainford-Brent, Ecclestone’dan daha birçok harika an olmasını bekliyor: “Baskı durumlarının üstesinden gelebiliyor – sadece bunlarla başa çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda oyuna devam ediyor.

“Her zaman beceriye, yüksekliğe ve parlak bir aksiyona sahipti, ancak bence karakteri, sakinliği ve üzerinde çalıştığı beceri kendini gösteriyor.

“O gerçek bir varlık ve istediğiniz bu, oyunlarının zirvesindeki oyuncular. Onu taklit etmeye çalışan birçok genç kız olacak.

“İçinde bir on yıl daha var, bu yüzden neler başarabileceğini kim bilebilir? Hiç şüphesiz tüm zamanların en büyük iplikçilerinden biri olabilir.”

Ecclestone ve İngiltere, ilk üç Dünya Kupası maçını kaybettikten sonra düştü - ancak şimdi beş maçlık bir galibiyet serisi var

Ecclestone ve İngiltere, ilk üç Dünya Kupası maçını kaybettikten sonra düştü – ancak şimdi beş maçlık bir galibiyet serisi var

‘En iyi arkadaşlarımdan bazılarıyla sevdiğim bir spor yapıyorum’

Ecclestone için istatistikler, dünya sıralamaları ve dışarıdan gelen övgüler aklının gerisinde. “Gerçekten buna çok fazla bakmıyorum” diye ekledi.

“Arkadaşlarım ve ailem memlekette kesinlikle öyle ve hepsi benimle gurur duyuyorlar ama ben sadece kriketimden zevk alıyorum, en iyi arkadaşlarımdan bazılarıyla sevdiğim bir spor yapıyorum. Bunu yaptığım için şanslıyım.

“Finalde Avustralyalıları yenerek, sahip olduğumuz Küllerden sonra gerçekten kelimelere dökemem. Bu gruba gerçekten inanıyorum ve günümüzde onları kesinlikle yenebiliriz – büyük bir şansımız var.

“Ne kadar iyi olabileceğimizi gösterdik ve kızlar 2017 Dünya Kupası’nda ne kadar iyi olduğumuzu gösterdiler. Umarım tarafımızı kanıtlamak için en iyi kriketimizi oynayabiliriz.”

Ecclestone kesinlikle en iyi kriketini oynuyor ve Pazar günü bunu tekrar yaparsa, can attığı o zor büyük kupa onun önüne gelebilir. Birden fazla şekilde dünyanın zirvesinde olabilir.

İngiltere ve Avustralya arasındaki Kadınlar Dünya Kupası finalini Sky Showcase, PICK ve Sky Sports Cricket YouTube kanalında Pazar günü saat 1’den itibaren ücretsiz izleyin. Oyun ayrıca Sky Sports Cricket World Cup ve Sky Sports Ana Etkinliğinde gösteriliyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12580212/world-cup-final-can-world-no-1-sophie-ecclestone-help-england-take-down-world-no-1-australia

Yorum yapın