Dünya Kupası canlı tahmincisi: Kazananları seçin ve Perşembe günü İngiltere ve Galler’in Katar’da ne kadar ileri gideceğine karar verin! | Futbol Haberleri


Şimdi söz söyleme zamanı, sizce Dünya Kupası’nı kim kazanacak?

Bu soru 18 Aralık’ta Doha’da cevaplanacak ve zamanda ileri atlayamasak da bu bekleme oyununu sizin için biraz daha kolaylaştırabiliriz.

Gökyüzü sporları Perşembe günü, Katar Dünya Kupası’ndan her bir skor çizgisini tahmin etme şansına sahip olduğunuz canlı bir tahmin yürütecek.

James Maddison ve Callum Wilson, Gareth Southgate'in Dünya Kupası kadrosunda yer alacak.
Resim:
Gareth Southgate’in İngiltere’sinin Katar’da nerede biteceğini tahmin edin…

Her maçta skoru tahmin etmek için beş dakikanız olacak, sonuçlar finale kadar eleme turlarını belirleyecek.

İngiltere ve Galler ne kadar ileri gidecek? Büyük oyuncular arasında sürpriz yenilgiler olacak mı? Ve en önemlisi, sonunda kazanan kim olacak?

Sabah 10’dan itibaren bu blogda olun Dünya Kupası maçlarını tahmin etmeye başlamak ve söz sahibi olmak için!

Dünya Kupası önizleme podcast’i: İngiltere ve Galler’in gerçek umutları nelerdir?

Sky Sports Dünya Kupası Podcast’inin ilk baskısında, Katar’dan İngiltere, Galler ve Katar ekmeğiyle ilgili her şeyi özetliyoruz.

Dünya Kupası Podcast’i, turnuva boyunca Sky Sports’un en büyük isimlerinden bazılarının yer aldığı turnuvaya ilişkin içgörü, analiz ve kaygısız bir bakış için tek adresiniz olacak.

Sunucu Ron Walker’a Sky Sports News’in üçlüsü Rob Dorsett, Melissa Reddy ve Geraint Hughes, Galler ve İngiltere kamplarından ve Katar’da sahadan turnuvaya yapılanmayla ilgili en son gelişmeler için katılıyor.

İngiltere için minimum beklenti nedir ve bu Gareth Southgate’in Three Lions kuğu şarkısı olabilir mi? Takım numaralarını okumak çok mu batıl inanç? Geri üçe karşı geri dört tartışması geri dönüyor ve takımın Katar’ın bunaltıcı sıcağına uyum sağlayıp sağlamadığı.

Doha’da karada yaşam nasıl? Neden Katar’da yarışın başlamasına beş gün kala yapılması gereken işler varmış gibi hissediyorsunuz ve herkes birbirinin peşinde mi? Artı en önemli soru – yemek nasıl?

Galler açısından bakıldığında, İngiltere’yi yenmek Dünya Kupası’nı ne kadar kazandırıyor veya bozuyor? Rob Page’in ilk üç başarı umudu kimler ve joker karakterleri kim olabilir? Ve Geraint, ABD ile Pazartesi günkü açılış maçından önce hayranların gözdesi Yma o Hyd’i ne kadar iyi tanıyor…
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12748809/world-cup-live-predictor-pick-the-winners-and-decide-how-far-england-and-wales-will-go-in-qatar-on-thursday

SMM Panel PDF Kitap indir