Dünya Dart Kupası: 32 uluslu turnuvanın fikstürü ve sonuçları Eissporthalle’ye geri dönüyor | Dart Haberleri


Dünya Dart Kupası’nın ilk turunun maç programı, eski kazanan Galler ve Hollanda ile Perşembe günkü Frankfurt’taki açılış gecesinde oynanacak şekilde onaylandı; İskoçyalı Peter Wright ve John Henderson unvanlarını korumayı hedefliyor

Son Güncelleme: 13/06/22 19:40pm

İskoçyalı John Henderson ve Peter Wright, Frankfurt'ta Dünya Dart Kupası şampiyonluğunu korumayı hedefleyecekler.

İskoçyalı John Henderson ve Peter Wright, Frankfurt’ta Dünya Dart Kupası şampiyonluğunu korumayı hedefleyecekler.

İskoçya’dan Peter Wright ve John Henderson’ın Frankfurt’taki unvanlarını korumayı hedeflediği Dünya Dart Kupası ilk turunun maç programı doğrulandı.

32 ülkeden oluşan turnuva, Çiftler ve Tekler oyunlarının bir karışımında yarışan iki oyunculu takımları gören yıllık bir dart festivali için 16-19 Haziran tarihleri ​​arasında Eissporthalle’ye geri dönecek.

İlk tur açılış iki geceye bölünürken, Perşembe günkü eylem, sırasıyla Filipinler, Brezilya ve İspanya ile karşılaşacakları Galler, Hollanda ve ev sahibi Almanya tarafından manşet olacak.

Avusturya, 2021 finalistleri ve 2019 ikincisi İrlanda Cumhuriyeti de Perşembe günü Finlandiya ve Kanada’ya karşı mücadele edecek.

İlk tur Cuma günü İskoçya’dan Peter Wright ve John Henderson’ın Hong Kong’a karşı unvan savunmasına başlamasıyla sona eriyor.

Dört kez kazanan İngiltere, Çek Cumhuriyeti ile oynayacak, eski finalistler Belçika ve Avustralya ise sırasıyla Japonya ve Litvanya ile karşı karşıya gelecek.

Turnuvanın ikinci turu daha sonra Cumartesi günü iki oturuma bölünür, etkinlik Pazar günü öğleden sonraki oturumda çeyrek final ve akşam oturumunda yarı final ve final ile sona erer.

2022 Dünya Dart Kupası
Oyun Takvimi
16 Haziran Perşembe (1800 BST)
İlk Tur x8

Danimarka – Singapur
Yeni Zelanda vs İsviçre
İrlanda Cumhuriyeti – Kanada
Avusturya – Finlandiya
Kuzey İrlanda – Cebelitarık
Galler – Filipinler
Almanya vs İspanya
Hollanda vs Brezilya

17 Haziran Cuma (1800 BST)
İlk Tur x8

Letonya – Macaristan
Polonya vs ABD
İsveç – Güney Afrika
Portekiz – İtalya
Avustralya – Litvanya
İngiltere vs Çek Cumhuriyeti
İskoçya vs Hong Kong
Belçika – Japonya

18 Haziran Cumartesi
Öğleden Sonra Oturumu (1200 BST)
İkinci Tur x4
Akşam Seansı (1800 BST)
İkinci Tur x4

19 Haziran Pazar
Öğleden Sonra Oturumu (1200 BST)
Çeyrek finaller
Akşam Seansı (1800 BST)
Yarı Finaller
son

Skysports.com/darts adresindeki günlük Dart haberlerine, mobil cihazlara yönelik uygulamamıza ve Twitter hesabımıza göz atın @skysportsdarts. 16 Haziran Perşembe günü Dünya Dart Kupası için geri döndük – saat 18.00’den itibaren Sky Sports Action’da canlı.
Kaynak : https://www.skysports.com/darts/news/12040/12633279/world-cup-of-darts-fixtures-and-results-as-32-nation-tournament-returns-to-the-eissporthalle

SMM Panel PDF Kitap indir