Dünkü 2022 TNPL maçını kim kazandı, SS vs NRK


Tamil Nadu Premier League 2022’nin dördüncü maçında Salem Spartans, 25 Haziran Cumartesi günü Tirunelveli’deki Indian Cement Company Ground’da Nellai Royal Kings ile karşı karşıya geldi. İkide ikiye yaptıkları için Kraliyet Krallarından kapsamlı bir zaferdi.

Nellai Royal Kings kaptanı Baba Indrajith kura atışını kazandı ve önce bowling oynamayı seçti. Spartalılar, iki kale kaybederek, powerplay’de 54 sayı atarak harika bir başlangıç ​​yaptı. R Kavin ve Daryl Ferrario el ele verdiler ve üçüncü kale için sağlam bir ortaklık kurdular. İkili seyir halindeydi ancak 15. sırada Kavin’in kalesinin düşmesi bir çöküşe neden oldu.

Kavin 48’de ayrıldı ve Spartalılar 20 over’larının sonunda 121/2’den 149/7’ye düşerek yollarını kaybettiler. Ferrario 49 topun 60’ında yenilmedi ve tarafının 150’ye yaklaşmasına yardımcı oldu. Athisayaraj Davidson ve NS Harish, Royal Kings için ikişer kale aldı.


Kraliyet Kralları‘ vurucular ikiye ikiye katlamak için adım attı

ICC U19 Kriket Dünya Kupası 2012 - Yarı Final: Hindistan v Yeni Zelanda
ICC U19 Kriket Dünya Kupası 2012 – Yarı Final: Hindistan v Yeni Zelanda

Buna karşılık, Kraliyet Kralları sağlam ortaklıklar kurmaya devam etti. Laxmesha Suryaprakash (35), Baba Aparajith (32) ve G Ajitesh’ten (48* 25 top) harika bir kamera hücresi, 18. üstte toplamı yakalamalarına yardımcı oldu. G Kishoor, Spartalılar için iki küçük kapı aldı, ancak birlik olarak ateş edemediler ve toplamı savunmada başarısız oldular.

Nellai Royal Kings iki maç oynadı ve ikisini de kazandı. Açılış maçlarında son şampiyonları yendikten sonra, sonraki maçlarında Salem Spartalıları yenerek kazanma hızlarını ileriye taşıdılar.

Spartalılar açılış maçlarında geride kaldılar ve rekabette geri adım atmak için bir sonraki maçlarında tetikte olmaları gerekiyor. Royal Kings bu galibiyetle masanın en üstüne çıkıyor.


Kriket dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Daha fazla ayrıntı bulun burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-who-won-yesterday-s-tnpl-match-2022-ss-vs-nrk-match-4?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir