Dünkü 2022 TNPL maçını kim kazandı, DD vs MP


Dindigul Dragons, Tamil Nadu Premier Ligi’nin (TNPL 2022) 13. maçında Madurai Panthers ile kornaya kilitlendi. Madurai Panthers, Dindigul Dragons’a karşı kapsamlı bir zafer kazandı.

Panthers kaptanı NS Chaturved kura atışını kazandı ve önce bowling oynamayı seçti. Powerplay sonunda Dragons sayısını 24 ile sınırlayarak harika bir başlangıç ​​yaptılar. Dindigul Dragons adına RS Mokit Hariharan, 31 topta 43 yenilmeden kalarak en yüksek skoru elde etti.

Hariharan, 20 aşırı atışlarında sadece 122 puan almayı başardıkları için diğer taraftan destek alamadı. Sunny Sandhu fevkalade bir bowling oynadı ve bir kızlık da dahil olmak üzere dört overde 3/11 rakamlarıyla bitirdi. Varun Chakaravarthy de birkaç kafa derisi ile yontuldu.

Deneyimli kampanyacı Arun Karthik, Madurai Panthers için en üst sıradaki hücumu yönetti. Karthik, Bhalchander ile birlikte ikinci kale için sağlam bir ortaklık kurdu. Hem Karthik (41) hem de Anirudh (51*) katkı sağlayarak 16. turda toplam sayıyı yakalamalarına yardımcı oldu. Ejderhalar çok çalıştılar ama oyunu yedi küçük kapı farkla kaybettiklerinden sadece üç küçük kapı toplayabildiler.


Madurai Panthers, TNPL 2022’deki üçüncü galibiyetini aldı

Madurai Panterleri iş başında (Resim Nezaket: News18)
Madurai Panterleri iş başında (Resim Nezaket: News18)

Panthers müsabakaya harika bir başlangıç ​​yaptı. İlk iki maçlarını kazandılar, ancak TNPL 2022’deki üçüncü deplasmanlarında Nellai Royal Kings’e kaybettiler. Ayaklarının üzerinde olmaları gerekiyordu ve kazanma yollarına geri dönmek için adımlarını hızlandırdılar. Onların bowling oyuncuları ilk vuruşlarda onlar için tonu belirledi ve daha sonra vurucular kapsamlı bir zafer kazanmaları için onları destekledi.

Dindigul Dragons ise TNPL 2022’deki üçüncü maçını kaybetti. Son maçlarında IDream Tiruppur Tamizhans’ı mağlup ettiler ancak galibiyet ivmesini ilerletemediler. Vurucuları sefil bir şekilde başarısız oldu ve evdeki kalabalığın önünde ağır bir kayıp yaşadı. Masaları tersine çevirmek için bir sonraki maçlarında parmaklarının ucunda olmaları gerekecek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-who-won-yesterday-s-tnpl-match-2022-dd-vs-mp-match-13?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir