Drew Brees, NBC ile yollarını ayırdı


2022 NFL offseason, her geçen gün bize atılan daha fazla drama ve sürprizle devam ediyor. Gişe rekorları kıran takaslar erken saatlerde manşetlere hakim olurken, eski süper yıldızların geri döndüğü haberleri de hayranları şaşırttı.

Takımlar artık OTA’larla yeni sezona hazırlanmakla meşgulken, kadroları bize 2022’de ne bekleyeceğimiz hakkında daha iyi bir fikir vermek için şekillenmeye başlıyor. Ligin kendisinin görünümünü değiştirebilecek devasa raporların ortaya çıkmasıyla, size bazı şeyler getiriyoruz. ligin şimdiye kadarki en sürükleyici hikayelerinden biri.


Drew Brees, NBC ile yaptığı braocasting görevini sona erdirmeye karar verdi

Drew Brees, New Orleans Saints ile gösterdiği kahramanlıklar sayesinde NFL’de kalıcı bir etki yarattı. Yine de yayıncı olarak geçirdiği süre o kadar uzun sürmedi.

youtube kapağı

NBC Sports ile yalnız bir yılın ardından, Drew Brees resmen çıktı. NBC Sports başkanı Pete Bevacqua, İlişkili basın Brees, önümüzdeki sezon için ağın NFL yayınlarında görünmeyecek. Bevacqua, eski NFL oyun kurucusunun rolden uzaklaşma kararı hakkında biraz konuştu:

“Bir NFL kariyerinin inanılmaz yoğunluğu ve sonra gerçekten hiç ara vermemek ve hem Notre Dame futbolu hem de NFL ile bizimle birlikte başlamak, kesinlikle 24 saat süren bir görevdi. Bu kesinlikle bir yaşam tarzı seçimiydi. o, bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur.”

Eski New Orleans Saints oyun kurucu, 2020 NFL sezonunun sonunda şanlı oyun kariyerine zaman ayırmasının ardından ailesiyle daha fazla zaman geçirmek istiyor.


Denver Broncos, takımı bir Walmart varisine satmayı kabul etti

Denver Broncos yeni bir döneme giriyor. Walton-Penner ailesi, takımın resmi açıklamasına göre, franchise’ın devralınması için resmi olarak bir satın alma ve satış sözleşmesi imzaladı.

Denver Broncos ve Walton-Penner ailesi, takımı satın almak için bir satın alma ve satış sözleşmesi imzaladı. Açıklamalar:

Walmart’ın varisi Rob Walton tarafından yönetilen teklif, Broncos’u Pat Bowlen Trust’tan 4.65 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın alacak. Teklif, elbette, bir Amerikan spor franchise için rekor bir anlaşma. Walton daha sonra bir açıklamada şunları söyledi:

“Denver Broncos’u satın alarak ilerlemek için seçilmekten heyecan duyuyoruz!”


Eski Raiders QB JaMarcus Russell, NFL başarısızlıklarına rağmen “kral” olduğunu iddia ediyor

JaMarcus Russell, yaygın olarak tüm zamanların en büyük draft büstlerinden biri olarak kabul ediliyor. LSU ürünü, 2007’de Raiders ve Al Davis tarafından ilk genel seçimle seçildi.

Draft sınıfındaki en elektrik oyun kurucu olarak kabul edilen Russell’ın ligdeki kısa ve feci görevi, dünyanın görmesi için çok iyi belgelendi.

youtube kapağı

Yakın zamanda yapılan bir oturmada Oyuncular TribünüRussell bir taslak büstü olarak etiketlenme konusundaki düşüncelerini açtı:

“Bütün Alabama eyaleti için Bay Futbol’dum. Mahalleye Nick Saban’ı getirdim. Nike ayakkabı giymek için milyonlarım var. Ve sevdiğim oyunu oynamak için. 1 numaraya çıkan ikinci Siyah oyun kurucuydum, Mike Vick’ten sonra. Başarısız değilim. Ben bir Kralım. Hâlâ öyleyim.”

Ancak eski oyun kurucu, sahip olduğu ancak çalkantılı kişisel koşullar nedeniyle yararlanabileceği fırsatlarla daha iyisini yapması gerektiğini kabul etti:

“Mükemmel miydim? Bir oyuncu olarak mı? Bir insan olarak mı? Kahretsin hayır. NFL’de böyle yudumlamamalıydım. Daha iyi durumda kalmalıydım. Daha çok bir öğrenci olmalıydım. Oyun. Hatalarımla yaşamalıyım. Farklı bir çağda gelseydim, bugün 10 kat farklı yapardım.”

JaMarcus Russell, Raiders ile altı yıl için 61.000.000 $’lık rekor bir sözleşme imzalamıştı ve bunun 32.000.000 $’ı garantili paraydı.


Jay Lokegaonkar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/nfl-news-roundup-drew-brees-parts-ways-nbc-jamarcus-russell-draft-bust-response-9-june-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel