DraftKings & FanDuel için bu geceki En İyi NFL DFS Tek Maç Seçimleri – Los Angeles Rams – San Francisco 49ers MNF – 3 Ekim


bu San Francisco 49ers yüzleşmek için evde olacak Los Angeles Koçları Pazartesi günü, hem üretim hem de değer için hedeflenen en iyi NFL DFS oyuncuları konusunda size rehberlik edeceğiz. Tek Oyun/Güç Gösterisi Kaptan Yarışması/Modu 20:15 EDT’de başlıyor ve aşağıdaki her bir slot için en iyi seçimleri size sunacağız.

En İyi NFL MVP/Kaptan Seçimleri:

Cooper Kupp, WR, Los Angeles Rams (DraftKings $12.0k, $FanDuel $17.5k)

Cooper Kupp DraftKings’te maç başına etkileyici bir 29 sayı ortalaması elde ediyor ve FanDuel’de maç başına 22 sayıya kadar çıkıyor. Geçen hafta her iki platformda da sessizdi ve bu, geçen yılın Super Bowl MVP’si için çok karakteristik değildi. Yine de, yıl için ortalama 9.3 yakalama ve 93.3 yarda tutuyor. NFL’deki en yüksek ikinci puan olan maç başına 11.7 hedef gördü. Ayrıca şimdiye kadar toplamda üç alıcı tank avcısı ve bir hızlı tank avcısı ve her zaman kırmızı bölge tehdidi, bu da fantezi için harika.

Niners’ın zorlu bir savunması var, ancak bu geceki tüm oyuncular arasından Kupp herkesi geride bırakabilir. Kupp bir yıldız ve bu gece NFL’nin Pazartesi Gecesi Futbolu’nda nihai sonuca bakmaksızın kendini göstermeli.

Diğer MVP/Kaptan seçenekleri: Matthew StaffordQB, Los Angeles Rams (DraftKings $10.6k, $FanDuel $15.5k)

En İyi Esnek Seçimler:

Robbie Gould, K, San Francisco 49ers (DraftKings 4.0k $, FanDuel 8.0k $)

Robbie Gould şu anda Niners vurucusu olarak altıncı yılında ve 2005’ten beri ligde. Gould geçen sezon %87’lik harika bir şut yüzdesine sahipti, 40 yarda yedi ve 50+’den üç marka dahil. Şimdiye kadar maç başına daha az dönüş yaptı, ancak bunun nedeni San Francisco’nun hücumunun çok verimsiz olması. Bu gecenin skoru oldukça düşük olabilir ve birkaç touchdown olursa bu Gould’un lehine olacak.

George Kittle, TE, San Francisco 49ers (DraftKings $6.6k, $FanDuel $8.5k)

George Kittle geçen hafta NFL’nin 1. ve 2. Haftalarında sahadan çekildikten sonra sezonun ilk maçına çıktı. Normal sayılarını yükseltmedi, ancak bu geceki maçta normale daha yakın olmalı. Geçen yıl 14 maçta 910 yard ile bitirdi. Takımı için büyük bir destek sağlayacağı bu gece öne çıkan bir hedef olmasını bekleyin.

Diğer Flex seçenekleri: Cam Akers, RB, Los Angeles Rams (DraftKings 7,0 bin dolar, FanDuel 10,0 bin dolar), Tyler Higbee, TE, Los Angeles Rams (DraftKings 5,2 bin dolar, FanDuel 10.5 bin dolar)

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/sports-betting/best-nfl-dfs-single-game-picks-tonight-draftkings-fanduel-los-angeles-rams-vs-san-francisco-49ers-mnf-october-3-2022-nfl-football-season?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir