Dougie B kimdir? Matkap rapçi Bronx adliyesinin dışında tutuklandı


Dougie B, kısa süre önce otoparkta bir tartışmanın ardından 31 Mart’ta Bronx Ceza Mahkemesi’nin önünde tutuklandı. E. 161st St. otoparkındaki bir kargaşanın ardından açıklanmayan suçlamalarla kelepçelendi.

Patlama, bir grup erkeğin otoparkta birbirleriyle tartıştığı sırada meydana geldi. Bir grup diğerini kovalamaya başladı ve ardından bir adam silah çekerek ateş etti. Ancak, silahlı saldırıda herhangi bir yaralanma bildirilmedi ve herhangi bir suçlamada bulunulmadı.

Haber, bir tür araba çarpışması olduğuna ve kimsenin yaralanmamasına rağmen bir noktada ateş edildiğine inanan polisler tarafından doğrulandı. Rapçi, Perşembe öğleden sonra alakasız bir çekim davasında mahkemeye çıkacaktı.

Matkap rapçi Dougie B, Bronx adliye binasının önünde ateş edildikten sonra tutuklandı. Rapçi, Cardi B ile Boogie Down’da bir müzik videosu çektikten bir gün sonra tutuklandı.


Bir kadın, The Post’a bir grup erkek arasındaki tartışmaya tanık olduğunu ve aniden bir silah sesi duyduğunu söyledi. O ekledi,

“Bronx Yüksek Mahkemesi’nin tam önünde olduğu için mi bu kadar çılgın? Ne olacağını sanıyorlardı? Kaçmıyorlardı.”


Dougie B hakkında bilinen her şey

Douglas Kieshwan Sheref Whitehead olarak da bilinen rapçi geniş bir ailede büyüdü. Babasının Nas ve Jay Z’nin şarkılarını çaldığını ve dinlediğini hatırlıyor.

Bronx ünlü bir rapçidir ve şarkıları tüm yayın platformlarında popülerdir (Image via dougieb___/Instagram)
Bronx ünlü bir rapçidir ve şarkıları tüm yayın platformlarında popülerdir (Image via dougieb___/Instagram)

7 Eylül 1996 doğumlu Philadelphia, Pensilvanya doğumlu 25 yaşında. Müziğe ilgi duymaya başladı ve Nas, Jay-Z, Scarface, Biggie, Tupac ve KRS-One gibi sanatçıları dinlemeye başladı.

Gençlik yıllarında, amcasının Gençlik için Müzik Geliştirme adlı programına maruz kaldı ve bir şarkı yapmanın arkasındaki yaratıcı süreci ve stüdyo ekipmanının nasıl çalıştığını öğrendi. Üretmeyi sevmeye başladığı ve ilk vuruşunu yapmaya başladığı zamandı.


Dogie B’nin yakın zamanda tutuklanması hakkında daha fazla bilgi

Daha önce de belirtildiği gibi, rapçi polis tarafından gözaltına alındı ​​ve davayla ilgili ayrıntılı bilgi şimdilik bilinmiyor.

Suçlamalarla ilgili daha fazla ayrıntı henüz yetkililer tarafından açıklanmadı. Davayla ilgili kapsamlı bir soruşturma devam ediyor ve ek bilgiler ancak bundan sonra açıklanacak. Polis nezaretinde ne kadar kalacağı bilinmiyor.

Sanatçının tutuklanması, Bronx’ta Cardi B ile bir müzik videosu çekmesinden bir gün sonra geldi. Mahkeme memurları ve New York Daily News muhabirleri, avukatlar ve mahkeme çalışanları öğle tatilindeyken, East 161st Street otoparkının yakınında saat 13.00’ten önce bir el ateş edildiğini duydu.

Dougie B kimdir? Matkap rapçi Bronx adliyesinin dışında tutuklandı

Bir mahkeme sözcüsü, mahkeme görevlilerinin caddenin karşısına geçtiğini ve birçok kişiyi gözaltına aldıklarını söyledi. Dört kişi kelepçeli olarak götürüldü ve Dougie B bunlardan biriydi.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/who-dougie-b-drill-rapper-arrested-outside-bronx-courthouse?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın