“Donovan Mitchell aşağı in”, “Lakers 2023 için adamını aldı”, “Supervillain başlangıç ​​hikayesi”


LA Lakers’a yönelik gölge sonsuzdur. Utah Jazz’ın baş antrenörü olarak Quin Snyder’ın istifa ettiği haberi, Lakers’la Darvin Ham’ı baş antrenör olarak imzaladığı için alay eden taraftarlara sahip.

Ham’ı resmi olarak açıkladıktan kısa bir süre sonra Snyder’ın istifa ettiğine dair raporların gelmesi Lakers taraftarları için iki kat sinir bozucu. Birçokları için Snyder, mor ve altını zafere götürmek için daha iyi bir aday olurdu.

NBA analisti Charles Barkley, Ham’ın işi bitireceğine inanmıyor. Onun argümanı, koçun oyuncularla aynı yaşta olması durumunda takımın iyi olmayacağıdır.

Snyder’ın istifası ESPN’den Adrian Wojnarowski tarafından kamuoyuna açıklandı. NBA içeriden biri, Twitter hesabı aracılığıyla şunları söyledi:

Kaynakların ESPN’e verdiği bilgiye göre, Utah Jazz teknik direktörü Quin Snyder istifa etmeyi planlıyor.”

Kaynaklar ESPN’e Utah Jazz teknik direktörü Quin Snyder’ın istifa etmeyi planladığını söyledi.

Taraftarlar Lakers ve Jazz ile alay etmek için sosyal medyaya ve Reddit’e gitti. Lakers için taraftarlar, daha deneyimli bir koçu kaçırdıklarına dikkat çekerek Ham’ı imzalama kararlarını aceleye getirdiklerine inanıyorlardı.

Diğerleri, Snyder’ın bir çizgi film kötü adamına benzediğini söyleyerek açıkça bir kazı yaptı.

Ancak bazıları, Donovan Mitchell’in Jazz’dan ayrılma zamanının geldiğine inanıyor. Bir Heat hayranı onu arıyor, başka bir Reddit kullanıcısı ise franchise’dan ayrılmayı herkesin önünde talep edeceğine inanıyor.

Vogel’ın Utah’a inip inmediğini merak ediyorum.

Bir takım başka bir takımın genel menajerini baş antrenörü olarak işe aldı mı? Bir arkadaş için soruyorum.

Raporlar 5 Haziran’da takım tarafından doğrulandı. Snyder takımla sekiz yıllık inanılmaz bir koşuya sahipti, ancak playofflardaki başarısızlıkları bu kararda rol oynadı.

2021’de, Batı Konferansı yarı finallerinde önemli ölçüde tükenmiş bir LA Clippers kadrosunu yenemediler. 2022 play-off’larında ilk turda Dallas Mavericks’e yenilerek başka bir kasvetli gösteri yaptılar.


Quin Snyder’ın LA Lakers’ı çalıştırmakla ilgilenmediği bildirildi

Quinn Snyder'ın LA Lakers'a koçluk yapmakla ilgilenmediği bildirildi.
Quinn Snyder’ın LA Lakers’a koçluk yapmakla ilgilenmediği bildirildi.

Lakers, Frank Vogel’i kovduktan sonra yeni bir baş antrenör için pazarda olduğundan, birkaç isim ortalıkta dolandı. Doc Rivers, Quin Snyder ve Darvin Ham ile ilgilendiklerine dair söylentiler vardı.

Ancak Los Angeles Times’tan Dan Woike ve Broderick Turner, Snyder’ın Los Angeles’a gitmekle ilgilenmediğini bildirdi. Potansiyel bir hedef olmasına rağmen, Lakers hala aktif bir baş antrenör olduğu için onun için bir hamle yapamadı.

Bu arada, NBA’den Marc Stein, Snyder’ın Gregg Popovich’in San Antonio Spurs’teki halefi olabileceğini bildirdi. Twitter sayfasından şunları söyledi:

“Utah bunu resmileştiriyor ve Quin Snyder’ın Jazz koçu olarak görevinden ayrıldığını söylüyor.

“Snyder’ın bir sezon tatil yapması ve ardından NBA’in en sevilen koç adaylarından biri olması bekleniyor… ve Mart ayından beri yazdığımız gibi, Pop’un San Antonio’daki halefi olabilir.”

Utah bunu resmileştirdi ve Quin Snyder’ın Jazz koçu olarak görevinden ayrıldığını söyledi. Snyder’ın bir sezon izin alması ve ardından NBA’in en gözde koç adaylarından biri olması bekleniyor… ve Mart ayından beri yazdığımız gibi, Pop’un San Antonio’daki halefi olabilir. twitter.com/howardbeck/sta…

Bununla ilgili bir onay bulunmamakla birlikte, Snyder, hizmetlerini almak isteyen tüm ekipler için müsait olmaya devam ediyor. Utah’tan 0,585 (372-264) galibiyet-mağlubiyet rekoru ile ayrıldı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/donovan-mitchell-come-down-lakers-got-guy-2023-supervillain-origin-story-fans-mock-utah-jazz-la-lakers-quin-snyder-resigns-head-coach-jazz?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel