Dolph Ziggler, Gable Steveson’ın Kurt Angle gibi başarılı olmasını istiyor


Mevcut NXT Şampiyonu Dolph Ziggler, Gable Steveson’ın Kurt Angle’ın WWE’de yakaladığı sihri yeniden yaratmasını umuyor.

Gable Steveson kısa süre önce ikinci NCAA Division I ulusal şampiyonluğunu kazandı. Emekli serbest stil güreşçisi geçen Eylül ayında WWE ile NIL sözleşmesi imzaladı, ancak henüz ring içi ilk çıkışını yapmadı. Daha önce şirkete katılma hayalinden bahsetmiş olan Steveson, şimdi profesyonel bir güreşçi olarak kariyerine devam etmeye hazırlanıyor.

Son bölüm hakkında konuşan Corey Graves ile Bell After the Bell WWEDolph Ziggler, Steveson’ın WWE’deki ilerlemesini takip etmekten duyduğu heyecanı dile getirdi. Eski Dünya Ağır Siklet Şampiyonu, genç güreşçinin olimpiyat altın madalyalı Kurt Angle’ın yaptığı kadar çabuk kazanmasını umuyor:

“Kimseye güvenmemek gibi bir derdi yok, çevrenizde harika koçlarınız var ama onun gelişimini izlemek için sabırsızlanıyorum. Antrenmana başladığını görmek istiyorum, onu Kurt Angle’ın ünlü bir şekilde yaptığı gibi hızlı bir şekilde aldığını ve çok hızlı aldığını görmek istiyorum. Bu beni iş ve güreşten gelen biri için heyecanlandırıyor. Sonra WrestleMania’ya geldiğinde ya da o yeri kazanıp tüm o maçları yaptığında, yüzüne tekme atmayı dört gözle bekliyorum.” (H/T: Güreş A.Ş.)

Gable Steveson, Ariel Helwani ile ilgili olarak Brock Lesnar’ı ve Campeonato NCAA’yı ziyaret ettiğini bildirdi. En adición, contó que está está está trabajando en sus habilidades de entrevista, dahil olmak üzere bir Roman Reigns ve mikrofono.#GableSteveson #WWE #güreş

Dolph Ziggler, WWE NXT’deki en iyi yetenek olarak iddiasını ortaya koyuyor

Dolph Ziggler oyununun zirvesinde ve bunu biliyor. Show Off, NXT’ye yaptığı şok edici hamlesinden bu yana bir kasırga galibiyet serisinde.

Ziggler, 2 Nisan’da Bron Breakker’a karşı Stand & Deliver 2022’de NXT altınını çizgiye koymaya hazır. Ile konuşmak Sports Illustrated’dan Justin Barrassoeski Kıtalararası Şampiyonu, WWE’de onun yeteneğiyle boy ölçüşebilecek pek fazla kişi olmadığını iddia etti:

“Bana Raw’da 20:01’de hayatımda hiç görmediğim bir rakibe karşı çıkacağımı söyleyebilirsiniz ve yine de bunu gerçekleştirebilirim. Bunu yapabilen yaklaşık beş kişi daha var. Başka kimse yapamaz. İnsanlar potansiyelleri olduğunu veya iyi olduklarını ne kadar söyleseler de yapamazlar. Bu yüzden hala buradayım.” (H/T: Güreş A.Ş.)

Dolph Ziggler’ın bir gün Gable Steveson’ı yenmesini ister misiniz? Aşağıdan sesi kapatın!


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-dolph-ziggler-wants-gable-steveson-succeed-like-kurt-angle?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın