Doja Cat, Noah Schnapp’ın ‘sömürü’ davranışını çarptı, viral Joseph Quinn tweet’ini savundu


Doja Cat geçenlerde Instagram canlı yayınına çıkarak hayranlarına görmekten memnun olmadığını söyledi. yabancı şeyler aktör Noah Schnapp, mesajlarını TikTok’a sızdırdı. Netflix yıldızı kısa süre önce, şarkıcının Schnapp’ın diğer aktörü Joseph Quinn’den “hmu” yapmasını istediği bir videoyu paylaşmak için video paylaşım platformuna gitti. TikTok videosu o zamandan beri sosyal medya platformlarında viral hale geldi ve Doja Cat’in durumu ele almasına yol açtı.

Perşembe günü, oynayan 17 yaşındaki oyuncu Will Byers üzerinde yabancı şeyler, Doja Cat’in Schnapp’ten Joseph Quinn’i onunla temasa geçirmesini isteyen bir videoyu paylaşmak için TikTok’a gitti. Schnapp, şarkıcıdan Quinn’in DM’lerine girmesini istedi.

NOAH SCHNAPP DOJA CAT’İ JOSEPH QUINN İLE KURMUYOR HİÇBİR ŞEKİLDE KAYBEDİYOR

Doja Cat, son Instagram canlı yayınında, özel mesajlarını halka ifşa etmekten ne kadar rahatsız olduğunu dile getirdi. Şarkıcı, Noah Schnapp’in hata yapmasına izin verilen bir genç olduğunu kabul etmesine rağmen, aktörü sosyal medya platformunda sürükledi ve yaptığının “sınırdaki yılan s**t” olduğunu iddia etti.

Canlı videoda şunları söyledi:

“Ama bu kişinin, Nuh’un bunu yaptığı gerçeği, gidip benimle onun arasında özel bir konuşma yayınlaması inanılmaz derecede sosyal olarak habersiz ve kaçık ve ne demek istediğimi anlıyormuşsunuz gibi… bu sınırda yılan s**t gibi, gibi bu gelincik s**t gibi. Ve bunun onun tüm kişiliğini kapsadığını söylemiyorum, sanki Nuh tanımdaki gibi değil… olduğunu hayal bile edemediğim gibi, belki o bir yılandır, anlıyor musun? Ama ben onu öyle görmedim.”

youtube kapağı

Doja Cat, “Joseph quinn fine as s**t” tweetine hitap etti

bu Yani demek Şarkıcı, özel konuşmasının internete sızdırılmasından duyduğu hayal kırıklığını dile getirmeye devam etti. dedi ki:

“Bence… adil olmak gerekirse, bu konuda sakin olmaya çalışalım. Adil olmak gerekirse, bu bir çocuk gibidir. Noah gibi, kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama daha bitmedi bile, 21 gibi bitmesine imkan yok. Ve olabilir ve yanılıyor olabilirim. Ama o kadar gençken hata yaparsın, aptalca şeyler yaparsın. Sadece süper adil olmaya çalışıyorum. Aptal s**t yapıyorsun, aptal s**t diyorsun, insanlarla ilişkileri berbat ediyorsun, hata yapıyorsun. Bunu gelecekte yapmayacağını bilmek için yapman gerekiyor. Bir daha s*kmeyeyim diye sikik up’lardan payıma düşeni yaptım.”

Grammy kazananı, Joseph Quinn’i “s**t kadar iyi” olarak adlandırdığı şu anda viral olan tweet’e hitap etti.

Umutsuzca Joseph Quinn’in Doja Cat’in onun seksi olduğunu düşündüğünü bilip bilmediğini bilmeye ihtiyacım var.

Doja Cat, bunun bir “mem ve aptalca” olduğunu düşündüğü için sorunlu bulmadığını söyledi. Instagram canlı yayınında şunları söyledi:

“Ama bunun arkasındaki niyet gibi, tepki alacak bazı şeyleri tweetleyeceğim çünkü bu bir meme ve aptalca ve ne demek istediğimi anlamışsınız gibi, evet o çekici ve ben’ Ondan etkileniyorum ama çok tuhaf bir şey olduğu fikrinden nefret ediyorum, bu çok aşağılayıcı ve sömürücü bir davranış ve utanç verici, aşırı derecede utanç verici. İnternetteki insanlarla flört ettiğim gibi, lanet olası dünyanın sonu değilmiş gibi gerçekten utanmıyorum. İnternetteki herkesle flört ediyorum, bu tamamen sorun değil.”

Ne Joseph Quinn ne de Noah Schnapp mesaj sızıntısını ele almadı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/news-borderline-snake-shit-doja-cat-slams-noah-schnapp-s-exploitative-behavior-defends-viral-joseph-quinn-tweet?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir