Disco Inferno, Sting’in vücudunu riske atmasına izin verdiği için AEW soyunma odasını eleştirdi


Disco Inferno kısa süre önce güreş efsanesi Sting’in vücudunu riske atmasına izin verdiği için AEW’ye sert çıkıştı.

The Icon, 2020’nin sonlarında AEW’de profesyonel güreşe dönmesinden bu yana kariyerinde yeniden canlanma yaşadı. Kısa süre önce 63 yaşına giren Vigilante, şu ana kadar sekiz maçta güreşti.

Herkesi şaşırtan bir şekilde, emektar herhangi bir önemli halka pas belirtisi göstermedi. Ayrıca, WCW efsanesi maçları sırasında bazı yüksek risk alma darbeleri yaşadı. Görülmesi gereken bir manzaraydı, onun yaşındaki bir adamı böylesine inanılmaz bir biçimde görüyordu. Ancak aynı zamanda, hayranları ve gazileri yıldızın potansiyel bir yaralanması konusunda ıstırap içinde bıraktı.

üzerinde konuşma 100 tutmak podcast’te Inferno, Sting’in neden vücudunu riske atmaması gerektiğini açıklamak için Big E’nin son zamanlardaki korkunç boyun yaralanmasına atıfta bulundu, özellikle yaşının onun tarafında olmadığı göz önüne alındığında:

“Bence her gösteri birileri gösteri sırasında bir noktada bir masadan geçiyor. […] Bütün bunları yapıyorlar. Özellikle onun yaşındaki biri için çok riskliler ve hiçbir anlam ifade etmiyorlar çünkü bunları her zaman yapıyorlar. […] Sting masalara falan dalıyor. Ben de bu adamların dışarıda ne işi var dedim. Biliyor musun, bence çok fazla risk alıyor. Onun incindiğini görmekten nefret ederim. Nefret ettim. Biliyorsun, Big E az önce boynunu kırdı,” dedi Disco. [1:04 – 1:50]

Inferno, AEW soyunma odasını, The Icon’un sağlığıyla ilgilenmediğini gösterdiği için, soyunma odasında ses olmadığını söyleyerek daha da çarptı.

İşte söylemek zorunda olduğu şey:

“Biliyor musun? Bunu yapmak istiyorsa, sorun değil. Ama sanki, orada diyen yok kardeşim, Sting’in bunu yapmasına izin veremeyiz. Hadi. Neden Sting’in bunu yapmasına izin veriyoruz? Sanki, o ses nerede? Odada mı? O sesin orada olduğunu sanmıyorum. İşte bu yüzden tüm bu boklar oluyor.” [2:05 – 2:20]

Klibin tamamına aşağıdaki podcast’ten göz atabilirsiniz.:

Disco Inferno, Sting'in vücudunu riske atmasına izin verdiği için AEW soyunma odasını eleştirdi

Sting, bu Çarşamba günü AEW Dynamite’ta hareket edecek

Disco Inferno’dan gelen eleştirilerden bağımsız olarak The Icon, profesyonel güreş kariyerinin son bölümünü istediği şekilde yeniden yazmaya devam edecek. 63 yaşındaki oyuncu, bu Çarşamba gecesi, himayesi altındaki Darby Allin ve The Hardys ile takım kurduğunda yine botlarını bağlayacak.

Babyface takımı, sekiz kişilik bir Tornado takım maçında The Private Party, The Butcher ve The Blade of the AFO ile çarpışacak.

The Icon ve proteini, etiket ekibi bölümünde büyük bir ilerleme kaydetti ve şu ana kadar altı etiket ekibi maçında yenilmedi. Bu arada, Jeff ve Matt kısa süre önce iki yıldan fazla bir süre sonra birlikte ilk maçlarını kazandılar. Yanlarındaki ivme ile, bu adamların ilk kez bir araya geldiklerinde nasıl bir arada var olduklarını görmek ilginç olacak.


Bu makaleden alıntıları kullanırken lütfen Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin ve ayrıca Keepin It 100 podcast’ine de teşekkür edin.


Debottam Saha tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. Disco Inferno’ya katılıyor musunuz?

Hayır (Lütfen bir neden belirtin)

şimdiye kadar 8 oy

yorum simgesi2 yorum