Dimitris Itoudis: Doğru yoldayız, yolun başındayız – Son Dakika Spor Haberleri


Ülker ve Spor Etkinlik Salonu’nda maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Beko’nun başantrenörü Dimitris Itoudis, oyuncularını tebrik ederken, maça yoğun ilgi gösteren taraftara da teşekkür etti.

Rakibe saygıyı muhafaza eden sahaya çıkışlarını yöneten yönetici, “İyi efor sarf ettikleri. Daha iyi bir duruma gelmiş olan karşı karşıya, iyi sayı üretebilen bir takımdı. daha fazla sayı bulabildik.” dedi.

Çok derin bir kadroya sahip olacağım ve bazı maçlarda oynamayacağın oyuncuların da bu maçın süreceği aktaran Itoudis, “Doğru yoldayız, yolun başındayız, bazı şeyleri inşa ediyoruz. Benim için de özel birtı. Panathinaikos maçında 13 yılım geçti. Orada birlikte olan eski dostları burada görmek kalıpları.” diye konuştu.

Lig başlarken antrenör ve takımın yeni olduğu için temkinli değerlendirmesi hatırlatılan ve Avrupa Ligi’nde liderliğe devam eden takımın geldiği durum maçı Yunan antrenörü, şunları söyledi:

“Gelişim göstermemiz gayet açık ve net. Bunun için herkesin sarf ettiği efora bitirmesi gerekiyor. 8 maç oynadık, maç maç yapıyoruz, gelecek Tofaş maçına çıkacak artık. Daha çok maç var önümüzde. büyük sebeplerden biri oyuncuların mutlu olması, motive olması.İstediğimiz noktada olmadığımız ama gösterdiğimiz de net.”

“BAZEN SİHİRBAZMIŞIZ GİBİ KONUŞUYORSUNUZ”

Hayes-Davis’in genelinin geneliyle ilgili soru da Itoudis, “Bazen büyücümüş gibi konuşuyorsunuz. Sanki her şey büyüleyici oluyormuş gibi. Tabii ki her şey oyuncuların karakterine göre belirleniyor. , baskıyı kaldırabilecek oyuncular.Heyes çok sağlıklı, hem zihnen hem bedenen ve işi çok seven biri.” yanıtını verdi.

Barcelona başantrenörünün, Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman ile ilgili ithamları (antrenör gittiği) maçı kazanan antrenör, geçenlerde dile getirdi:

“Öncelikle Başantrenörler Kurulu’muz olduğu için çok zıt. Çok iyi koçlarla iyi ilişkilerimiz var, çok ciddi bir iş. Ben başkanım, ciddiye almamız gerekiyor. bilgi alma ve analiz satın alma bunu.Ben de bir antrenör olarak her zaman iyi olmaya çalışıyor.Hem Jasikevicius hem Ergin Ataman yükü hocalar, basketbolu kullanıyorlar, destek veriyorlar.Bu işin içinde duygu var.Mutlaka çözüm bulunacaktır bu işe. “

Basın toplantısında konuşan Panathinaikos Başantrenörü Dejan Radonjic ise, çok kötü savunma gördüklerini berbat oynadıklarını belirterek, “Fenerbahçe harika oynadı. Söyleyecek çok fazla bir şey yok.” dedi.


Kaynak : https://www.ntv.com.tr/sporskor/dimitris-itoudis-dogru-yoldayiz-yolun-basindayiz,pYKg4g3PVEqWq7eFJOy6Sg

SMM Panel PDF Kitap indir