Diego Perotti’den futbola geri dönüş hamlesi! – Son dakika Futbol HaberleriDiego Perotti'den futbola geri dönüş hamlesi! - Son dakika Futbol Haberleri

Fenerbahçe’nin eski yıldızı Diego Perotti futbola geri dönmek. Geçen sahada Salernitana’da Diego Perotti’nin şu anda bir bonservisi elinde bulunuyor ve burada bulunuyor.


DİEGO PEROTTİ KÜLİP ARIYOR


AS Gazetesi, boşta bulunan ve sözleşme imzalanabilecek futbolcuları derledi. Akşam’ın haberine göre; adaylardan biri olarak Diego Perotti idaresi. Uzun süredir ağır sakatlıklardan dolayı uzun süre yüzünden uzak kalan Perot’tayken, geçen yıl devre arasında İtalyan tarafı Salernitana’ya transfer olmuştu. Serie A’da 11 maça çıkan 34 Arjantinli yıldızla devam edilmeme seçildi ve boşa çıktı.


6 Sevilla, 5 sezon da Roma’da forma giyiyor, 2020-2021 başında Fenerbahçe’ye transfer oldu. Süper Lig’de taraftarın 4 maçına 3 gol atarakın sevgilisi gelen Perotti, daha sonra bir sakatlık geçirerek Fenerbahçe kariyerini başka maçında oynamayamadan tamamlandı.


FENERBAHÇE’YE SİTEM


Diego Perotti, uygulamaya yönelik olarak Fenerbahçe’ye sitem etti. Perotti olarak, “Son 2 yıl, zorluklarla uğraştığım için çok zor geçti. Maalesef birkaç zayıflık Fenerbahçe kulübüyle olası.


Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/futbol/2022/09/23/diego-perottiden-futbola-geri-donus-hamlesi

SMM Panel PDF Kitap indir