“Devin Booker’ı takas edemem, Chris Paul’u takas etmek mantıklı değil”


Brooklyn Nets, Kevin Durant için iyi bir anlaşma yapmaya kararlı görünüyor. Değilse, onu takas etmeyecekleri pek olası görünmüyor. Bu itibarla, on iki zaman diliminde bir ilerleme yok gibi görünüyor. NBA All-Star’ın Nets’ten olası çıkışı.

Durant, Miami Heat de dahil olmak üzere dilek listesine rağmen Phoenix Suns ile bitirmek istediğini açıkladı. Bu sınırlı olası seçenekler, muhtemelen dört kez gol atan şampiyonu takas etmeyi çok daha zor hale getirdi.

ESPN’in NBA uzmanı ve analisti Brian Windhorst, takasın görünüşte neden durma noktasına geldiğine biraz ışık tuttu. Suns’ın Nets tılsımı için sunabileceklerinin “gerçekten süper etkileyici olmadığını” belirtti. Suns’ın Devin Booker’ı takas edemediğini ve Chris Paul’un gitmesine izin vermekle ilgilenmediklerini çünkü teklifin cazip olmadığını savundu.

youtube kapağı

Windhorst, “Suns’un sunabilecekleri paketi gerçekten çok etkileyici değil” dedi. “Sırf Devin Booker’ı takas edemedikleri için Chris Paul’ü takas etmek mantıklı değil. Deandre Ayton, Nets tarafından pek istenmiyor.”

Suns, en iyi oyuncularından hiçbirini bırakmak istemiyor. Deandre Ayton’ın takası Nets için pek cazip değil. Bu, Suns’a ticaret yapmak için çok az seçenek bırakıyor.


Brian Windhorst, Brooklyn Nets’in Kevin Durant için istedikleri ile diğer takımların sundukları arasında büyük bir fark olduğuna inanıyor.

Brooklyn Nets'ten Kevin Durant, 23 Nisan 2022'de New York'ta Barclays Center'da yapılan Doğu Konferansı Birinci Tur NBA Playofflarının Üçüncü Maçı sırasında Boston Celtics'ten Jaylen Brown'a karşı 7. dripling yapıyor.
Brooklyn Nets’ten Kevin Durant, 23 Nisan 2022’de New York’ta Barclays Center’da yapılan Doğu Konferansı Birinci Tur NBA Playofflarının Üçüncü Maçı sırasında Boston Celtics’ten Jaylen Brown’a karşı 7. dripling yapıyor.

Pek çok NBA takımı, önümüzdeki sezon Kevin Durant’i formalarına almak için bir kol ve bacak verirdi. Bazı takımlar hamle yapmakta isteksiz davrandı. Bunun nedeni, tüm NBA topluluğu, Phoenix Suns için oynamak için doğrudan talebinin farkında.

RAPOR: Brooklyn Nets, Minnesota Timberwolves’tan Kevin Durant karşılığında Karl-Anthony Towns, Anthony Edwards ve 4 draft hakkı istedi. Timberwolves reddetti.(@chrisbhaynes aracılığıyla, @VinceGoodwill)

Brian Windhorst, bir yıldız oyuncuyu takas etmenin asla iyi bir şey olmadığını ve bunun kolay bir başarı olmadığını açıkladı. Durant takası zor çünkü herkesin Suns için oynama arzusunu fark etmesini sağladı.

Windhorst ayrıca Nets’in güçlü bir pozisyondan pazarlık yapmasının zor olduğunu belirtti. Bunun nedeni, Nets’in ihtiyaç duyduğu gereksinimler ile ekiplerin sunabilecekleri arasında büyük bir boşluk olmasıdır.

Windhorst, “Nets Kevin Durant’i takas blokuna koyduğunda” dedi. “Yıldız bir oyuncuyu takas etmek zorunda olduğunuzda asla iyi bir şey değildir. Bunlardan biri, güçlü bir pozisyondan nasıl pazarlık yapmaya çalışırsanız çalışın çok zordur. Nets’in Durant’tan istedikleri için sahip olduğu çıta ve bu takımların aşmaları gerektiğini düşündükleri çıta. Orada büyük bir boşluk var. Ve bunun nedenlerinden biri de, Durant’in Suns’a gitmeyi tercih ettiği ligde iyi biliniyor.”

Durant’in nereye indiğini görmek için devam etmemiz ve izlememiz gerekecek. Herkes takas edilip edilmeyeceğini ve takas edilip edilmeyeceğini, seçtiği takıma yapılıp yapılmayacağını bekliyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-can-t-trade-devin-booker-doesn-t-make-sense-trade-chris-paul-nba-insider-says-suns-can-t-offer-impressive-package-kevin-durant-says-it-s-well-known-league-kd-wants?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir