Detroit Tigers taraftarları, takım ihale dışı üçüncü kaleci Jeimer Candelario olarak kendinden geçmiş ve onu serbest bir oyuncu yapıyor


Detroit Tigers, üçüncü kaleci Jeimer Candelario’yu ihaleye çıkarmadı ve bu onu 2023 için serbest bir oyuncu yapıyor. Tahkim için ona 7 milyon dolar ödemekten kaçınıyorlar. 2017’de Chicago Cubs tarafından orada takas edildiğinden beri Tigers için birincil üçüncü kaleci oldu.

Candelario, 2022’de kötü bir yılı geride bırakıyor. Sezonda sadece 13 iç saha koşusu ile 0,217’ye ulaştı. 2020 ve 2021’de oldukça iyi sezonlar geçirmekten geriledi.

Tigers, 3B Jeimer Candelario’yu ihaleye çıkarmadı. Candelario geçen sezon 5,8 milyon dolar kazandı ve tahkimde yaklaşık 7 milyon dolar alacak olabilirdi. Willi Castro ve Harold Castro da ihaleye çıkmadı.

Detroit Tigers, Candelario’nun bir zamanlar olduğu hücum hızına geri döndüğünü görmüyor. Borçlu olduğu paraya gelince, devam etmeyi tercih ederlerdi. Muhtemelen serbest oyuncuda üçüncü basamak yardımı arayacaklar.

Detroit Tigers taraftarları, takımın Candelario’dan ayrılmasından memnun. Takımın daha iyi olması için bazı hamleler yapmasına hazırlar. 2016’dan beri 500 kişilik bir takım olmadıkları için taraftarların bu takımı izlemesi zor.

Bir hayran “Ve böylece başlıyor. Hareketleri seviyorum” diye tezahürat yaptı.

Bir başkası “Candelario saklanamayacak kadar tutarsızdı” dedi.

Candelario tutmak için çok tutarsızdı twitter.com/CodyStavenhage…

Bu hareketlerin hiçbiri aşırı derecede şaşırtıcı değil. Artık Tigers’ın sahalarını yeniden inşa etmek için yapacak çok işi var. Şu an itibariyle şunlara bakıyorsunuz:1B: Torkelson2B: SchoopSS: Báez3B: ???Ayrıca 1B ve 2B’de başka seçenekler aramaları da tamamen mümkün. twitter.com/CodyStavenhage…

Candelario çok kötü bir 2022 geçirdi, ancak adam 2021’de 149 maçta 120 wRC+ aldı. Ayrıca 3B’de defansif olarak ortalama twitter.com/codystavenhage…

twitter.com/codystavenhage…

Değişim kapıda! twitter.com/CodyStavenhage…

doğru hareket twitter.com/CodyStavenhage…

Mantıklı. Yine de gerçek bir ikame kaynağına ihtiyaç var .. twitter.com/codystavenhage…

Scott Harris harika hareketlerle başlıyor twitter.com/codystavenhage…

Hayranlar bunun yapılacak doğru hareket olduğuna inanıyor. Takımın değişmeye kararlı olması onları heyecanlandırıyor. Yeni atanan beyzbol operasyonları başkanı Scott Harris’in bu takımı daha iyi hale getirebileceğine dair inançları tam.

Taraftarlar, artık orada bir boşluk olduğu için takımın üçüncü aşamada kimi hedef alacağını merak ediyor. Serbest oyuncu piyasasında Justin Turner veya Brandon Drury’yi hedef alabilirler mi? Bu, serbest oyuncular için ilk çıkış noktası değil, ancak geçen sezon Javier Baez ile sözleşme imzalamayı başardılar.

Hayranlar, Detroit Tigers’ın işleri tersine çevirmesine hazır

Detroit Tigers - Chicago White Sox 1. Maç
Detroit Tigers – Chicago White Sox 1. Maç

Detroit Tigers, başkan yardımcısı ve genel menajeri Al Avila ile yollarını ayırarak sezon dışı başladı. San Francisco Giants genel menajeri Scott Harris’in rolü dolduracağını hemen duyurdular. Harris, takımın yeni beyzbol operasyonları başkanı olarak ilan edildi.

Bu organizasyonu tersine çevirmeye hazır. Son altı sezon çok kötü geçti.

Harris, 2022’de mücadele eden Javier Baez’e inancının tam olduğunu açıkça belirtti. Bu yıl taban yüzdesi .278 ile .238’e ulaştı. Baez’in durumu tersine çevirmesini beklediğini ve Baez’in gelecek sezon takımın stoper oyuncusu olmasını beklediğini belirtti.

Scott Harris, bu takımın potansiyeline ulaşmasına hazır. Tigers’ı 2023’te daha iyi hale getirmek için ne gibi hamleleri olduğunu göreceğiz.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/and-begins-love-moves-he-way-inconsistent-keep-detroit-tigers-fans-ecstatic-team-non-tenders-third-baseman-jeimer-candelario-making-free-agent?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir