Denizlispor ’un yeni Teknik Direktörü Mesut Bakkal oldu!

Denizlispor’da uzun yıllar forma giyen, teknik direktör olarak ödev yapan ve şampiyonluk sevinci yaşayan Mesut Bakkal, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen törenle resmi sözleşmeye imza attı. İmza töreninde konuşan Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, Mesut Bakkal’ın bugüne değin ayrıca futbolcu keza de teknik adam olarak bu camiaya büyük hizmetler verdiğini belirterek, “Teknik direktör Fatih Tekke ile yollarımızı ayırdıktan sonradan Mesut Bakkal hocamızla görüşmeler yaptık. Bu görüşmelerimiz sonunda hocamız Denizlispor’da tayin almaktan mutluluk duyacağını belirterek görevi kabul etti” dedi.

“İNŞALLAH İKİ TARAF İÇİN DE HAYIRLI BİR DÖNEMİ OLACAK”
Hedeflerinin ligde kalmak olduğunu bitmiş hatırlatan Mehmet Uz, “Mesut Bakkal hocamız deneyimli, deneyimli ve kulübümüze büyük hizmetler veren birisi. Kulübümüze büyük katkılar sağlayacağından hiçbir şüphemiz yok. Görüşmelerimiz esnasında fiziki koşullar değil, takımımızın durumu ve hedefe gelmek için neler yapılabileceği konularının konuşulması, kendisinin kulübümüze hizmet etme noktasındaki niyetini ve çabasını gösterdi. Bizimle yol arkadaşı olma teklifimizi kabul etmesi dolayısıyla kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah iki taraf için de şanslı bir dönemi olacak” şeklinde konuştu.
Teknik direktör Mesut Bakkal da, baştan Denizlispor’da atama alacağı için mutlu olduğunu ifade ederek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum yapın