Dendro Traveler’ın yetenekleri ve şimdiye kadar bilinen her şey


Genshin Impact 3.0 sızıntıları, Dendro Traveler’ın becerilerine ve yeteneklerine yeni bir bakış açısı getirerek, hayranlara yeni öğenin onlara ne sağlayacağı konusunda daha iyi bir fikir verdi. Gezgin, genellikle çapraz geçiş yeteneği ve hasarın iyi bir karışımını sağlayan faydalı becerilere sahiptir ve Dendro Gezgini benzer olabilir gibi görünüyor.

Bu Element’in oyuna eklenmesini uzun zamandır bekleyen hayranlar, Dendro Traveler’ın beceri setinden faydalandıklarından emin olmak isteyecekler. İşte sızıntıların yetenekleri hakkında ortaya çıkardığı şey.


Dendro Traveler’ın Genshin Impact sızıntılarıyla ortaya çıkan yetenekleri

[Questionable]Dendro gezginleri, diğer 3 elementle birleştiğinde parlayan bir nesne (Lisa’nın Q Stili) ortaya çıkarır. Bunlar: Hydro -> Nesnelerin saldırı menzilini artırırElektro -> Nesnelerin saldırı hızını artırır Pyro -> Nesne patlar, Pyro slimes’a benzer.

Genshin Impact 3.0, en büyük eklemelerin Sumeru ve uzun zamandır beklenen Dendro Element olmasıyla birlikte oyuna bir ton yeni içerik getirecek. Bu öğe, oyun piyasaya çıktığından beri alay konusu oldu ve hayranlar neredeyse iki yıldır oynanabilir karakterler için kullanılabilir hale gelmesini bekliyor. Şimdi, Sumeru’nun piyasaya sürülmesiyle, oyuncular sonunda bu benzersiz ve güçlü öğeyi kendileri için kullanabilecekler gibi görünüyor.

Sızıntılara göre, Dendro Gezgini’nin yetenekleri, Lisa’nın Elemental Patlamasına benzer bir taret çağırmalarına izin verecek. Bu yetenek, diğer elementlerle aşılandığında hasar verir ve infüze edilen elemente bağlı olarak ek etkiler kazanır.

Şu anda bilinen etkilerin tümü, taretin hasarına yönelik benzersiz güçlendirmelerdir; Hydro’nun menzilini artırması, Electro’nun saldırı hızını artırması ve Pyro’nun nesnenin hasar verici bir AOE’ye patlamasına neden olması.

Ama burası Dendro gezginimizi alacağımız yer mi olacak? Yedinin Anemo heykelinin kanatları var, Geo’nun bir kaya yapısı var ve Electro’nun çakra arzuları var. Dendro bilgi yapraklarına sahip, her heykelin kendine ait bir şeyi olmasını seviyorum

Hayranlar, bir Yedi Heykeli ile etkileşime girerek gücü elde edecekleri için, Sümeru’ya girdiklerinde Dendro Gezgini’nin kilidini açabilecekler. Bu yetenek muhtemelen bölgeyi keşfederken işe yarayacak ve Elemental Beceri muhtemelen bir sarmaşık büyümesi veya yeşil enerji patlaması gibi basit bir Dendro saldırısı olacaktır. Hayranlar, gücün kilidini açmak için Sumeru’ya girdiklerinde en yakın heykele doğru yöneldiklerinden emin olmak isteyeceklerdir.

Sumeru’yu keşfetmek, Gezgin’in yeni Dendro yeteneklerinden yararlanmak için birçok fırsat getirecek ve hayranlar, ellerinde olmadan bölgeyi keşfetmek istemeyecekler. Gezgin’in Dendro becerileri hakkında daha fazla bilgi, şu anda devam eden 3.0 beta ile yakında yayınlanacak.

Dendro Gezgini, bazı Dendro takımlarına inanılmaz bir katkı bile olabilir, çünkü Gezgin tipik olarak daha düşük güçlü bir donanıma sahip olsa da, Dendro tepkilere odaklanıyor gibi görünüyor.

Oyuncular ayrıca Gezgin’in tipik olarak Archon’un beceri setinin küçültülmüş bir versiyonuna sahip olduğunu, dolayısıyla Kuşanali’nin benzer yeteneklere sahip olabileceğini akıllarında tutmak isteyeceklerdir. Dendro Archon’u çağırmayı planlayan hayranlar, Kuşanali’nin serbest bırakıldığında neler yapabileceğine dair daha iyi bir fikir edinmek için Gezgin’in becerileri hakkında daha fazla bilgi için göz kulak olmak isteyecekler.


Genshin Impact 3.0 sızıntıları, Dendro elementi ve Gezgin’in yetenekleri hakkında bilgi verdi.


Siddharth Satish tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/genshin-impact-3-0-leaks-dendro-traveler-s-abilities-everything-known-far?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir