Dendro element reaksiyonları ve yeni artefakt etkileri ortaya çıktı


Genshin Impact 3.0 sızıntıları, oyunun savaşına birçok yeni katman getirecek yeni Dendro temel reaksiyonlarını ortaya çıkardı. Dendro nihayet yaklaşan güncellemede yayınlanacak ve hayranlar oyuna eklenmesini bekliyorlar. Bu öğe, Dendro Slime ve Samachurl gibi düşmanlara açık olmasına rağmen, oyun başladığından beri oyuncular tarafından erişilemez durumdaydı.

Artık oyuncular, yeni ve güçlü tepkilerle düşmanlarını alt etmek için bunu kullanabilecekler. İşte Dendro’nun savaşı değiştireceği yeni yöntemlere bir göz atın.


Genshin Impact 3.0 sızıntılarında ortaya çıkan Dendro reaksiyonları

youtube kapağı

Genshin Impact 3.0 sızıntıları, düşmanlara tonlarca hasar verecek ve yeni oyun stratejilerinin kilidini açacak yeni Dendro temel reaksiyonları için testler ortaya çıkardı. Bu tepkiler, takım oluşumu söz konusu olduğunda masaya çok şey getiriyor ve içerdekilere göre, Sumeru’nun karakterlerinin çoğu, hasar için bu tepkilere güvenecek. Şu anda en çok anlaşılan reaksiyonlar Electro + Dendro ve Hydro + Dendro’dur (sırasıyla Intensified ve Overgrown reaksiyonlarını oluşturur).

[Questionable]Başlangıçtaki Sumeru karakterlerinin çoğu, Hidro + DendroElektro + Dendro olan yeni dendro reaksiyonlarına odaklanır.

Bu tepkiler, savaşa yepyeni bir dokunuş katabilir, Yoğunlaştırılmış tepki, hasara karşı büyük bir güçlendirme olurken, Aşırı Büyümüş tepki, bir AOE’de tonlarca Dendro hasarına neden olabilir. Oyuncuların, özellikle birçoğunun etkilerinden büyük ölçüde yararlandığı Dendro karakterlerinin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için gelecekteki savaşlarda bu yeni Elemental Tepkileri kullanmaları gerekecek.

Yoğunlaştırılmış reaksiyon Electro ve Dendro karıştığında meydana gelir ve düşmanlara yedi saniye boyunca hem Dendro hem de Electro’dan aldıkları hasarı artıran bir zayıflatma uygular. Bu pencere, özellikle Raiden Shogun veya Yae Miko gibi güçlü Electro kullanıcılarından büyük miktarda patlama hasarına izin verir. Bu reaksiyon, özellikle saha dışı Dendro karakterlerini uygularken faydalı olacaktır.

[Intensified] 🌱 x ⚡- 1 elektro parçacık- dendro düşürür ve etkilenen düşmana verilen elektro hasar 7s için artar[Overgrown] 🌱 x 💧- mantara dönüşen tohumları düşürür – Hydro uygulaması üzerine mantar patlar ve AoE Dendro hasarı verirDendro ❄️, 🌪️veya 🪨 ile reaksiyona girmez

Aşırı büyümüş reaksiyon, Dendro ve Hydro karıştığında meydana gelir ve mantarlara dönüşecek tohumların doğmasına neden olur. Bu mantarlar Hydro tarafından vurulduğunda patlar ve AOE Dendro hasarı verir. Bu sinerji, muhtemelen Xingqiu veya Yelan gibi saha dışı Hydro hasarı verebilen karakterler için daha faydalı olacaktır. Oyuncular, büyük AOE ile büyük düşman gruplarını temizlemek için bu tepkiden yararlandıklarından emin olmak isteyeceklerdir.


Yeni Eser setleri

[Questionable]3.0’da 2 Artifact setleriBir set Dendro Dmg’yi artırır ve daha fazla dendro Dmg yapmanız için düşmanı zayıflatırDiğer set Kritik Dmg’yi artırır ve DEF ve Shield Strength’i azaltır

Genshin Impact 3.0 ayrıca bir set Dendro kullanıcıları için yapılmış iki yeni Artifact seti tanıtacak. Diğer unsurlar gibi, Dendro da kullanıcılarını özel olarak güçlendiren bir Artifact seti alacak ve bu set genel Dendro hasarını artıracak (düşmanın Dendro’ya karşı direncini zayıflatmakla birlikte). Diğer Artifact seti, Savunma ve Kalkan Gücü pahasına Kritik HSR’ı muhtemelen artırıyor gibi görünüyor. Bu, Xiao veya Hu Tao gibi birçok hiper gemide inanılmaz bir seçenek olabilir.


Genshin Impact’in en son güncellemesi oyuna bir ton içerik getirecek ve hayranlar bu yıl içinde yayınlanacak güncellemeye hazır olduklarından emin olmak isteyecekler.


Siddharth Satish tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/genshin-impact-3-0-leaks-dendro-elemental-reactions-new-artifact-effects-revealed?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir