Demir testeresi Jim Duggan, kanserle savaşıyla ilgili bir güncelleme sağladı


WWE Hall of Famer Hacksaw Jim Duggan yakın zamanda sosyal medyayı kullanarak sadık hayranlarını kanser tedavisindeki ilerleme hakkında bilgilendirdi.

Geçen yıl Ekim ayında Duggan prostat kanseri teşhisini duyurdu. Aralık 2021’de kanser olmadığını açıkladıktan sonra, Mayıs 2022’de rahatsızlığı geri döndü. Doktorlar, önümüzdeki iki ay boyunca hormon tedavisi görmesi gerektiğini belirtti.

Bugün erken saatlerde, Royal Rumble maçının ilk kazananı bir video yayınladı. Instagramhayranlarına sağlığıyla ilgili bir güncelleme veriyor.

“Yani orada oturuyorum kendime acıyorum, ama sonra aynaya baktım ve aynadaki adam sertçe bana bakıyor. [says] ‘Duggan, çıkar kafanı! Düz durun. Ve Tanrı korusun, sadece altı hafta daha radyasyonunuz var. Tanrı kutsasın! Etrafa bak! Etrafa bak! Diğer birçok insandan çok daha iyi anladın. Tanrı kutsasın! O halde Demir testeresi, kafanı dışarı çek!’ Ve bunu yapacağım!” Duggan şunları ekledi: “Ve millet, emin olun, emin olun, fiziksel durumunuzu alın. Hayatını kurtar.” (H/T) Güreş Inc)

Duggan, hem güreşin içinde hem de dışında olanlardan büyük destek aldı. İyileşme yolu henüz net olmasa da, Hall of Famer’ın kanserine karşı tutumu inanılmaz derecede takdire şayan.

Demir testeresi Jim Duggan’ın en büyük güreş anı nedir?

1988’de ilk Royal Rumble maçını kazanmasına rağmen, emektar kariyerinde diğerlerinden farklı bir an seçti.

Ile konuşmak bahisDemir testeresi Jim Duggan, memleketi New York’ta Andre The Giant ile karşılaşmanın hem kişisel hem de profesyonel olarak kendisi için çok şey ifade ettiğini belirtti.

“Muhtemelen iki numara. Royal Rumble açıkçası en büyük tüydü [in my cap]ama çocukken New York’un taşrasında küçük bir kasabada büyüdüm.” Duggan şunları ekledi: “Bir yetişkin olarak, babamı New York City’ye, Madison Square Garden’a getirmenin heyecanını ancak hayal edebilirsiniz. Demir testeresi Jim Duggan, kayan yazı tahtasında Andre the Giant’a karşı.” (H/T) 411Mania)

Mutlu yıllar Demir testeresi Jim Duggan. Andre the Giant’ın size bir hediyesi var! https://t.co/HnQNU9BB2k

Hem Duggan hem de Andre, tüm zamanların en ikonik güreşçilerinden ikisi. Etkileyici boyut farkına rağmen, iki efsane kariyerleri boyunca oldukça rekabetçi maçlarda yer aldı.


Eski bir WWE yazarı Jeff Hardy’nin güreş işini bırakması gerektiğini düşünüyor. Daha fazla detay burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-hacksaw-jim-duggan-provided-update-regarding-battle-cancer?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel