David Miller, Hindistan turu öncesinde Gujarat Titans ile yıldız IPL sezonuna başladı


Güney Afrikalı orta dereceli meyilli David Miller, Hindistan’a karşı T20 serisinin önündeki yarasa ile IPL 2022’deki üretken zamanını başlattı. Miller, birçok kez maçları kapatmanın turnuvadaki en önemli olaylardan biri olduğunu kaydetti.

Miller, açılış sezonunda Gujarat Titans’ın (GT) şampiyonluk kampanyasında oldukça etkiliydi. Proteas orta dereceli vurucu, 16 maçta 481 koşuyla oynadı ve iki elli ile sağlıklı bir 68.71 ortalama tutturdu.

Güney pençe, yarışma boyunca 142.72’lik bir vuruş oranını sürdürdü.

Ile konuşmak SA Kritik MagMiller, kendisiyle gurur duyduğu için IPL’deki maçlarını kendi tarafında bitirme hedefine ulaştığını belirtti.

32 yaşındaki oyuncu, finali kazanmanın pastanın üzerine krema olduğunu ve aynısını Hindistan’a karşı yapmayı dört gözle beklediğini kabul etti.

“Açıkçası yaptığım sayıda sayı atmak ve IPL’de takım için birkaç maçı kapatmak turnuvadan önce sabırsızlıkla beklediğim bir şeydi. Orta sıra vuruşlarda, her zaman maçları bitirmek istersiniz. Bu yüzden kendimle gurur duyuyorum ve o kutuyu işaretlemek güzeldi.

“Bununla birlikte, bir takım olarak başarılı olmak ve kupayı kazanmak kesinlikle önemli bir olaydı. Şimdi bu seriye baktığımda, ben de aynısını yapmak istiyorum. Yıllardır amacım ve hedefim bu oldu. takım.

“Adamlarla yaşadığımız deneyimin yanı sıra içinde bulunduğum alandan gerçekten zevk alıyorum. Birkaç yıldır birlikte oynuyoruz ve güçlü bir takım oluşturuyoruz.”

Ayrıca IPL sezonundaki iş yüküne de değindi ve Maldivler’e kısa bir ara vermenin kendisini tekrar gitmek için iyi hissettirdiğine inanarak şunları ekledi:

“Açıkçası oldukça zorlayıcıydı. İki aylık IPL, oldukça meşguldü, çok fazla oyun vardı, ancak son birkaç yılda fiziksel açıdan gerçekten çok iyi hissediyorum.

“Gitmek için iyi, taze, gitmeye hazır hissediyorum. Maldivler’de iki günlük bir mola verdim ve zihin için oldukça iyiydi. Ama evet, olayların hızına geri döndüm ve gerçekten iyi hissediyorum.”

Güney Afrikalı Chennai Super Kings (CSK), Royal Challengers Bangalore (RCB) ve Rajasthan Royals (RR) gibi isimlere karşı maç kazandıran performanslar sergiledi.

Miller’ın Eleme 1’de RR’ye karşı 38 topla 68’lik vuruşu, Titanları finale fırlatmak için finalin ilk üç teslimatından üç altıyı parçalarken unutulmazdı.

“Omuzlarımda fazladan baskı veya ağırlık yok” – David Miller

David Miller.  (Resim Kredisi: Twitter)
David Miller. (Resim Kredisi: Twitter)

Mükemmel IPL performansının ardından beklentilerin baskı yapıp yapmadığı sorulduğunda Miller, Güney Afrika için oynarken her zaman baskı taşıdığını söyledi.

Bununla birlikte, deneyimle bununla daha iyi başa çıkmayı öğrendiğini itiraf etti ve herhangi bir bilgiyi Proteas kaptanı Temba Bavuma & Co. ile paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

“Omuzlarımda fazladan bir baskı ya da ağırlık yok. Oynadığım her uluslararası maçta, sorumluluktan bağımsız olarak, kıdemli ya da genç olmama bakılmaksızın, her zaman bir baskı hissi var. Yani, hiç değişeceğini düşünmüyorum. Bahsettiğim gibi, şimdi sahip olduğum deneyimle, bununla çok daha iyi başa çıkıyorum.

“Yıllardır IPL’de olduğumu ve Temba’ya ve takıma bilgi aktarabildiğimi bilmek oldukça güzel bir duygu. Ama şunu söylemek gerekirse, IPL’de oynayan birkaç adam daha var. Yani, Ekip olarak soyunma odasında çok fazla deneyime sahibiz ve burası, içinde olmak için iyi bir yer.”

İlk Hindistan-Güney Afrika T20I, 9 Haziran’da (Perşembe) Delhi’de oynanacak.


Arjun Panchadar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-david-miller-opens-stellar-ipl-season-gujarat-titans-ahead-india-tour?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel