Darren Till, Khamzat Chimaev ile Gilbert Burns arasındaki maçın ‘birinci turda nakavt’la bittiğini iddia ediyor


Darren Till, UFC 273’ün ana kartında Gilbert Burns ile savaşan yeni en iyi arkadaşı Khamzat Chimaev’e yardım etmek için Florida, Jacksonville’de.

Till ve Chimaev, ‘The Gorilla’ İsveç’teki Allstars Eğitim Merkezi’nde ‘Borz’ ile eğitime başladığından beri neredeyse ayrılmazlar. İkili artık ‘Smesh Bros’ olarak biliniyor ve hafta sonu boyunca çıkan bir NFT koleksiyonları bile var.

Till, UFC’nin Instagram hesabı aracılığıyla Cumartesi gecesi Chimaev ile Burns arasındaki mücadeleye ilişkin tahminini paylaştı:

“Merhaba, Smesh Bros burada. Yarın gece Khamzat, Gilbert Burns’ü yok edecek. İlk tur nakavt. Hadi gidelim bebeğim. 50G!”

Darren Till, 11. sıradaki orta siklet, 2. sıradaki Gilbert Burns’ü yenerek yarışmacının çemberine atlamaya çalıştığında, Chimaev’in köşesinde olacak. UFC başkanı Dana White’a göre, Chimaev’in kazanması Çeçenlere şampiyonluk şansı kazandırmayacak. Bunun yerine White, Chimaev’i ABC’de bir şovun başlığı için Colby Covington’a karşı ayarlamayı umuyor.


Darren Till, Khamzat Chimaev’in rekabetçi ruhunu yeniden alevlendirmesine güveniyor

Darren Till son birkaç yıldır ciddi bir düşüş yaşıyor ve 2018’de Tyron Woodley’e karşı ağır siklet kemerini kaybetmesinden bu yana 1-3’lük bir skora sahipti. En son Eylül 2021’de arkadan çıplak boğularak Derek Brunson’a yenildi.

Bu kayıp, onu konfor alanının dışına çıkmaya ve yeni spor salonları ile antrenman yapmaya iten şeydi. Khamzat Chimaev ile tanışmak ve bulaşıcı güveninin etrafında olmak, Till’in yeniden canlandığını hissetmesine neden olur.

ile konuşmak ESPNTil dedi ki:

“O Derek dövüşünden sonra aynada kendime bakıyordum ve o ben değildim, Darren Till değildi. Şeklime bakıyordum. Kendimi tanımlayamıyordum ve bu yüzden çok acıyordu. O [Chimaev] her erkeği ezeceğine ve para kazanacağına tamamen inanıyor ve senin o pisliğin etrafında olman gerekiyor. Güven bana çünkü bulaşıcı, özellikle de buna inanan benim gibi bir adam için.”

Khamzat Chimaev şu anda MMA’da 10-0 ve UFC’de 4-0. Bu tür bir galibiyet, Till’in 17-0-1’lik bir rekorla Tyron Woodley’e karşı şampiyonluk mücadelesine girdiğinde sahip olduğu güvene benzer şekilde çok fazla güven yaratıyor.

Aşağıdaki ESPN videosunda Khamzat Chimaev ile eğitimi tartışana kadar izleyin:

Darren Till, Khamzat Chimaev ile Gilbert Burns arasındaki maçın 'birinci turda nakavt'la bittiğini iddia ediyor
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-darren-till-claims-khamzat-chimaev-vs-gilbert-burns-ends-first-round-knockout?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın