Danny Care, Twickenham’da Barbarians’a karşı İngiltere’yi şoke etmeye hazırlanıyor | Rugby Birliği Haberleri


Eddie Jones, Danny Care’in şok geri dönüşünü tamamlamaya hazır olduğu Barbarlara karşı uluslararası formanın tamamen “fırsat” olduğunu söylüyor; Pazar günkü maç, İngiltere’nin Avustralya’ya karşı üç Test serisi öncesindeki hazırlıklarının önemli bir parçasını oluşturuyor, Sky Sports’ta canlı

Son Güncelleme: 17/06/22 14:01

Danny Care, Twickenham'da Barbarlara karşı yedek kulübesinde adının geçmesinin ardından şoke eden İngiltere dönüşünü tamamlamaya hazırlanıyor.

Danny Care, Twickenham’da Barbarlara karşı yedek kulübesinde adının geçmesinin ardından şoke eden İngiltere dönüşünü tamamlamaya hazırlanıyor.

Danny Care, Pazar günü Twickenham’da Barbarlara karşı oynanan milli maç için yedek kulübesine seçildikten sonra şok İngiltere dönüşünü tamamlamaya hazırlanıyor.

Care, son iki sezonda Harlequins için yaptığı elektrikle Eddie Jones’un planlarına geri dönmeye zorladı.

35 yaşındaki oyuncu, Tom Curry’nin takıma liderlik etmesiyle birlikte kaptan yardımcısı olarak atanan hücum yarı-yarısı Harry Randall için yedek kulübesinden koruma sağlayacak.

Baş antrenör Jones, “Her şey fırsatla ilgili” dedi. Gökyüzü sporları. “Avustralya için bir antrenman maçı, bu yüzden bazı genç adamların bir sonraki atlayış için hazır olup olmadıklarını, neredeyse test benzeri koşullar altında neler yapabildiklerini bize göstermeleri için bir fırsat.

“Son dakika izlenimleri her zaman önemlidir ve biz her zaman ‘çay poşeti teorisi’ hakkında konuşuruz – onu paketten çıkardığınızda ve içine sıcak suyu koyduğunuzda ne kadar iyi olduğunu asla bilemezsiniz. bu adamlar sıcak suda olacak, bu yüzden çayın ne kadar iyi olduğunu göreceğiz.”

Jonny May diz ameliyatı nedeniyle Six Nations’ı kaçırdıktan sonra sol kanada dönerken Randall, Marcus Smith’e orta sahada eşlik edecek.

Eddie Jones, 35 yaşındaki Care'in hücum yarı Harry Randall'ı başlatmak için yedek kulübesinden koruma sağlamasını bekliyor

Eddie Jones, 35 yaşındaki Care’in hücum yarı Harry Randall’ı başlatmak için yedek kulübesinden koruma sağlamasını bekliyor

Güçlü Joe Cokanasiga, bir yıl önce ABD ve Kanada’ya karşı karşıya gelmesinden bu yana ilk kez 14 numaralı formayla Mark Atkinson ve Joe Marchant’ın merkez kombinasyonunun dışında görev yapıyor.

Jonny Hill’in ayağındaki sakatlık, Six Nations’ı kaçırdığı anlamına geliyordu, ancak Curry, Sam Underhill ve Alex Dombrandt’ın güçlü bir arka sıra oluşturmasıyla ikinci sıraya geri döndü.

35 yaşındaki Care, Kasım 2018’de Japonya’ya karşı oynadığı 84 maçın sonuncusunu kazandı ve Jones şunları ekledi: “Harikaydı, gerçekten gençleşti, adımlarında bahar, gözlerinde ışıltı, buraya geçen seferden biraz daha akıllıca geldi. Yani gerçekten olumlu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12635596/danny-care-poised-for-shock-england-comeback-against-barbarians-at-twickenham

Yorum yapın

SMM Panel