Danielle Kelly en büyük fobisini ring dışında ortaya koyuyor


Herkesin fobileri vardır. Bazıları için örümcekler, mikroplar ve hatta yükseklikler; ama jiu-jitsu yıldızı Danielle Kelly için, uğursuz kırmızı gülümsemelerle yuvarlak macunsu yüzler şeklinde geliyorlar.

Philadelphialı oyuncu kısa süre önce ONE Championship ile yaptığı röportajda en derin korkularından bahsetti. Palyaçolara yakın olmakla ilgili onu en çok neyin korkuttuğu sorulduğunda, samimi bir şekilde şunları söyledi:

“Sadece tuhaf görünüyorlar ve çoğunlukla tuhaflar.”

Palyaçolardan korkmak mantıksız bir korku değil – arkadaşları tarafından Cadılar Bayramı’nda Stephen King’in “IT” filmini izlemeye cesaret eden travma geçirmiş Y kuşağına sesleniyorum.

Ancak eldeki konuyla ilgili büyüleyici olan şey, Danielle Kelly’nin palyaçolardan bu kadar korktuğunu kim bilebilirdi? Öyle ki, gülen bir bozo ile yüz yüze gelmektense jiu-jitsu becerilerini minderde göz korkutucu bir rakibe karşı kullanmayı tercih ederdi.

Takip eden bir soru olarak Kelly’ye neyin daha korkutucu olduğu soruldu, izleyen binlerce kişinin önünde sıralanmış bir rakibe karşı MMA dövüşü mü yoksa bir palyaço mu?

Hiç tereddüt etmeden cevap verdi:

“Muhtemelen bir palyaço. palyaço diyebilirim. Beni biraz korkutuyorlar. YouTube’da şakalar izlediğinizde ve o palyaço videolarını gördüğünüzde, kalp krizi geçirip kaçmayan kişi benmişim gibi hissediyorum. Sadece donacağım çünkü beni korkutuyorlar.”


Danielle Kelly, ilk kadın atom siklet dünya şampiyonluğu için savaşmayı umuyor

Danielle Kelly, ONE Championship’in kendi bölümünde, yakın gelecekte ilk kadın boyun eğme boğuşma dünya unvanını tanıtmak için yeterli sayıda kadın avcıya sahip olacağından umutlu.

Jiu-jitsu dahisi Mikey Musumeci ve Cleber Sousa, 30 Eylül’de boyun eğme yarışında erkeklerin ilk ONE açılış sinek sıklet dünya şampiyonluğunu başlatırken, Danielle Kelly de kemer için savaşma şansına sahip olacağını umuyor.

O söyledi Güney Çin Sabah Postası (SCMP) MMA:

“Bu çok şey ifade eder. Muhtemelen bir rakip olarak ne kadar ciddi olduğumun damgasını vuracağını düşünüyorum. İnsanların beni ciddiye almasını sağlayacağını düşünüyorum ve ONE’ın altındaki bir kemer, bölümüm için jiu-jitsu’nun en büyük başarısı olacak.”

ONE Championship’in dinamik ve sürekli genişleyen kadrosu, Kelly’nin doğal sporunda BİR altın arayışında yakında zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalabileceği anlamına geliyor. Belki de güçlü bir jiu-jitsu geçmişine sahip MMA atom ağırlıkları bile alanı ilginç hale getirmek için geçebilir. Ancak o an gelene kadar, bu senaryoda kullanılacak doğru kelime “umut” olacaktır.

Kelly’nin SCMP MMA ile yaptığı röportaja aşağıdan göz atın:

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-one-championship-danielle-kelly-reveals-biggest-phobia-outside-ring?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir