Danielle Kelly balkabağı baharatlı kahvelerine olan sevgisini ortaya koyuyor


ONE Championship ile özel bir röportajda, Brazilain jiu-jitsu süperstarı Danielle Kelly’ye, o balkabağı baharat kızlarından biri olup olmadığı soruldu ve o, “Büyük zaman” diyerek neşeyle yanıtladı.

Bu sonbahar ABD’ye ulaştığında, Silver Fox atlet jiu-jitsu ve MMA hakkında konuşmaya ara verdi ve renkli sezona ve balkabağıyla ilgili her şeye olan sevgisini ortaya koydu. Bu süre zarfında piyasada balkabağıyla ilgili pek çok ürün arasından seçim yapan Kelly, favorilerini üçe indirdi.

O açıkladı:

Balkabağı kreması, soğuk demleme veya balkabağı mumları olmalı. Aslında biraz aldım. Bugün balkabağı mumlarına bakıyordum. Mevsimlik kabak renklerini tıpkı ağaçlar gibi seviyorum ve zamanla değişiyorlar. Hava biraz daha soğuyor. Sonbahar kıyafetleri, bu benim en sevdiğim ve korku filmim gibi. Yani hepsi balkabağıyla ilgili.”

En iyi balkabağı baharatlı kahveleri kimin yaptığını düşündüğü sorulduğunda, Danielle Kelly bunları genellikle kendisinin yapacağını, ancak Starbucks’ın kahve yapma şeklini sevdiğini itiraf etti.

Bununla birlikte, Kelly kendine balkabağı-baharat fanatiği demezdi. Sonbahar mevsiminin diğer mevsimlere kıyasla ona sadece bir nostalji hissi verdiğini söylemek için bir noktaya değindi.

Diyerek sözlerini tamamladı:

“Önemli diyemem ama evet, en sevdiğim mevsim gibi. Evet, ben her zaman korku filmlerini ve balkabağı şeylerini seven tuhaf çocuk gibi oldum. Bu yüzden yaşlandıkça daha fazla balkabağı aromasına girdiğimi hissediyorum. Eskiden iğrenç olduğunu düşünürlerdi. Ama balkabağı sallamaları benim favorim. Evet, balkabağı kokusu gibi. Sezon geliyor.”


Danielle Kelly, nihai hedefinin ONE Şampiyonasında kadın jiu-jitsu yüzü olmak olduğunu söyledi.

Danielle Kelly’nin ONE Championship’teki zamanı için büyük planları var. Geçen Şubat ayında, gelişen atom ağırlığı listesinin ilk kadın avcısı olarak promosyona katılan Kelly, çoğunlukla erkek egemen sporun elçisi olarak harika bir iş çıkardı.

Gelecek için kısa vadeli hedeflerini tartışan Kelly, Instinct Culture’dan Denise Salcedo’ya şunları söyledi::

“Umarım, hazır olduğumda eninde sonunda MMA’ya girmek istediğimi biliyorsunuzdur ve bilirsiniz, daha fazla bonus toplayın, bir PC alın, Chick-Fil-A alın – bir Chick-Fil-A’ya sahip olun, yok bilirsin, kadınların jiu-jitsusunun bir nevi yüzü ol, bu benim nihai hedefim.”

Aşağıdaki röportajın tamamını izleyin:

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-one-championship-danielle-kelly-reveals-love-pumpkin-spice-coffees?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir