Daniel Dubois, Joe Joyce rövanşına hazır, diyor antrenör Shane McGuigan | Boks Haberleri


Antrenörü Shane McGuigan, Daniel Dubois’in yakın gelecekte Joe Joyce’u yeniden eşleştirmeye hazır olduğunu söylüyor.

Dubois, 2020’de Joyce’un onu yere serdiği ve sonunda Dubois’i hasarlı bir gözle durdurduğu zaman, Joyce ile morarmış bir karşılaşmayı kaybetti.

Dubois o zamandan beri yeniden inşa edildi, en son Amerika’da Trevor Bryan’ı yenerek WBA ‘düzenli’ bir ağır sıklet kemerini güvence altına aldı, WBA ağır sıklet şampiyonası Oleksandr Usyk’in sahip olduğu ikincil bir unvan.

Ancak kemer, Dubois’e bir miktar koz veriyor ve Joyce’u rövanş için cezbedebilir.

Joe Joyce, Daniel Dubois
Resim:
Joe Joyce, Dubois’e baskı yapıyor

“Joe Joyce hafta sonu kazandı [beating Christian Hammer in four rounds] ve tipik benliğine baktı. Dubois’in antrenörü Shane McGuigan, “Çok darbe aldı ama aynı zamanda rakibi Hammer’ı çok hızlı bir şekilde alt etti, bu yüzden herkes için çok zor bir gece işi” dedi. Gökyüzü Spor Haberleri.

“Belki bu, çizgiyi aşabileceğimiz bir kavgadır. Belki de çok uzak olmayan bir gelecekte, çünkü ikisi de kariyerlerinin o aşamasındadır. Dövüş dengedeydi, ilki, yani iyi dövüşler.”

Dubois, Joyce dövüşünden sonra McGuigan’ın spor salonuna katıldı ve yeni antrenörü, rakip Londra ağır sıkletinin zorlu bir rakip olmasına rağmen Joyce’u tekrar almaya hazır olduğuna inanıyor.

McGuigan, “Bence öyle. Bence bu çok zor bir dövüş ama doğru strateji ve doğru oyun planıyla kazanabileceği bir dövüş.”

“İkisinin de ellerinden gelenin en iyisini yaptığını düşünmüyorum. Joe’nun tankta çok daha fazlası vardı, hala boks konusunda çekingendi, zekice boks yapıyordu ve Daniel’in gözü rahatsızdı. Bu yüzden doğal olarak yapması gereken bazı şeyleri yapıyordu.” Sağlığı yerinde olsaydı yapmazdı ya da yapmazdı.

“Belki biraz erken geldi, sadece Dan için değil, muhtemelen ikisi için de. Çünkü çok daha büyük bir gösteriye dönüştürülebilirdi. Tekrar alabilirsek, harika olurdu.”

Dubois'  sol göz ağır hasar gördü
Resim:
Dubois’in sol gözü Joyce dövüşünde ağır hasar gördü

Ama değilse, Dubois için başka seçenekler de olacak. “Onun için dışarıda bazı büyük kavgalar var. [Dereck] Chisora ​​vs [Kubrat] Pulev. Bence Pulev muhtemelen bu dövüşü kazanacak, Pulev, Chisora’yı geçerse Daniel gibi biri için harika bir dövüş,” diye devam etti McGuigan.

“Dillian Whyte, Daniel için harika bir dövüş. Dillian’ın kariyerindeki konumu nedeniyle bunu isteyeceğinden emin değilim. Onun için daha fazla para kazandıracak ve daha fazla dikkat çekecek daha kolay dövüşler var, bu yüzden biri zor olabilir. yapmak.

“Ayrıca Dan’in bir WBA ‘düzenli’ unvanına sahip olması, iyi isimlerin gelmesine yardımcı olabilir. Bu yüzden oldukça fazla rakip var. Ama bilinen birini, eski olup olmadığını, insanların tanıdığı birini istiyorum. [Anthony Joshua] rakip, hatta eski bir Dillian Whyte rakibi, [where] bu performansı deneyebilir ve daha iyi hale getirebilir.”

‘Joe Joyce ve Dillian Whyte, Joseph Parker’ın en önemli öncelikleri’

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Joseph Parker, Twitter’daki ‘şaşırtıcı konuşmanın’ arkasında Joyce’un olduğuna inanmadığını ve yine de kavgalarının yapılmasını istediğini söyledi.

Ancak organizatör Ben Shalom, Joe Joyce ile Joseph Parker’ı eşleştirmek için durdurulan görüşmelerin yeniden başlatılabileceğine inanıyor.

“Bence orada [a chance the fight can still happen]. Frank’e büyük saygım var. [Warren, Joyce’s promoter]”dedi Parker’ı temsil eden Shalom.

“Joseph Parker’a neredeyse kavgalardan kaçındığı ve bundan kaçındığı söyleniyordu ve ben de öyle olmadığını açıkça belirtmek istedim.

“Joseph Parker’ın özgeçmişine bakın, hayatında hiçbir zaman kavgadan kaçınmadı. Joseph bizden bu teklifi yapmamızı istedi, biz o teklifi yaptık, bu çok büyük bir para. Bu Joe için çok büyük bir fırsat. [Joyce] da hissediyoruz.

“Frank’a saygısızlık yok. Diğer organizatörlerle çalışmak istiyoruz. Shields-Marshall, diğer organizatörlerle çalışmadıkça kazanılmaz, Mayer-Baumgardner, baş destekçimiz, Top Rank ve Matchroom kartımızda buna dahil. Bu, gitmek istediğimiz bir yön.”

Bu dövüş yapılamazsa, Parker diğer rakipleri hedef almaya devam edebilir. Shalom, “Eylül sonunda, Ekim başında çıkmasını istiyorum. Otto Wallin’e bakıyoruz, Dillian Whyte’a bakıyoruz, Martin Bakole’yi istiyor. Bir sürü kavgaya bakıyor” dedi.

“Joe Joyce ve Dillian Whyte’dan hoşlanır, onun en önemli iki önceliğidir. Onları alamazsa, herkesle savaşır.

“WBO ile son derece iyi bir konumda, WBC ile son derece iyi bir konumda ve bence tekrar dünya şampiyonluğu için savaşacak. Amaç bu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12647050/daniel-dubois-is-ready-for-joe-joyce-rematch-says-trainer-shane-mcguigan

SMM Panel PDF Kitap indir