Dana White, UFC London galibiyetinin ardından Paddy ‘The Baddy’ Pimblett’in gerçek anlaşma olduğuna inanıyor | MMA Haberleri


Dana White, 27 yaşındaki UFC’nin üç yıl sonra başkente dönüşünde Londra’daki O2 Arena’yı aydınlatmasının ardından Paddy ‘The Baddy’ Pimblett’in artık gerçek anlaşma olduğuna inanıyor.

Pimblett (18-3), Rodrigo Vargas’a karşı baş döndürücü bir boyun eğme zaferiyle hafif sıklet bölümündeki kimliğinin altını çizerek üst üste dördüncü galibiyetini aldı.

Liverpool dövüşçüsü, Meksikalı rakibi tarafından erken yakalanmasına rağmen, Vargas’ın ilk rauntta vuruş yapmasını sağlamak için arkadan çıplak bir boğulma geçirdi.

Pimblett, Londra’daki partizan kalabalığından inanılmaz bir resepsiyon aldı ve performansı ve popülaritesi UFC başkanı Dana White’dan övgü aldı.

White gazetecilere verdiği demeçte, “Bu hafta şunu duymaktan yoruldum: ‘Gittiğini görene kadar bekleyin. Şunu ve şunu görene kadar bekleyin'” dedi.

“Onun dövüştüğünü görmek istiyorum. Kazanması gerekiyor, ama kazandı ve muhteşem bir şekilde yaptı. Başı belaya girdiğinde geri döndü ve savaşı tersine çevirdi ve kazandı.

“Instagram hesabımda dün ağır sıklet dövüşünün karşılaşmalarını yayınladım. [Tom Aspinall-Alexander Volkov] – 120.000 görüntüleme yaptı. Paddy’nin yüzleşmesi 1,3 milyon yaptı.

“Bu çocuğun arkasında bir sürü yutturmaca var ve bu gece herkese gerçek anlaşmanın kendisi olduğunu gösterdi.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Wayne Rooney, UFC Londra’daki galibiyetlerinin ardından Molly McCann ve Paddy Pimblett ile görüşüyor.

Pimblett, UFC Londra’daki galibiyetinin ardından neşeliydi ve Beyaz’a başka bir dövüş gecesi bonusu ödeyeceğini söylediğini açıkladı.

“Bu da benim için 50 bin sterlin daha” dedim. Asla sıkıcı bir kavgada değilim ve ona da bunu söyledim çünkü değilim!

“Büyük bir vuruşla vuruldum ve dürüst olmak gerekirse, bu benim özensiz bir görevden alma girişimiydi. Performansım konusunda oldukça hayal kırıklığına uğradım, ancak ilk raundu aldım ve önemli olan da bu.

“Bunu ana etkinlikte yapabilirdim. Ben halkın ana etkinliğiydim” diye ekledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Paddy Pimblett, UFC Londra’daki galibiyetinden sonra Dana White’a bir dövüş gecesi bonusu daha ödeyeceğini söylediğini açıkladı.

“Hiç acelem yok. UFC beni bir ana etkinliğe sokmak istemiyorsa, buna mecbur değiller, ama bence yapılanma ve reklamlardan gördünüz, kimin kim olduğunu biliyorlar.” sıradaki yıldız.”

Pimblett kısa süre önce UFC süperstarı Conor McGregor’dan ‘daha büyük’ ​​olacağını iddia etti ve sporun yükselen yıldızına İrlandalıya karşı gişe rekorları kıran bir hesaplaşma olasılığı soruldu.

“Bu dövüşle kim ilgilenmez ki? Bu kadrodaki herhangi biri Conor McGregor’la dövüşmesi teklif edilse evet derler. İzle ve öde noktalarında saf hamur elde ediyorsun.”
Kaynak : https://www.skysports.com/mma/news/12040/12571024/dana-white-believes-paddy-the-baddy-pimblett-is-the-real-deal-following-his-ufc-london-win

Yorum yapın