Dana Brooke, Ronda Rousey ile takım kurmayı teklif ediyor


Dana Brooke’un Ronda Rousey için ilginç bir teklifi var.

Twitter’a giren 7/24 Şampiyon, çarpıcı becerilerini gösteren bir klip yayınladı.

İlginçtir ki, Brooke, Gezegendeki En Kötü Kadın’a biraz el atmak için aşağı inip inmediğini sorguladı. İkisinin de onunla bitmemiş işleri olduğu için iki kadının birlikte Becky Lynch’in peşinden gidebileceğini de sözlerine ekledi.

Brooke şunları yazdı:

Hey @RondaRousey biraz el atmak istiyor!!!??? @BeckyLynchWWE’nin peşine düşebiliriz.. ikimizin de onunla yarım kalan bir işimiz var!?!? @WWE #wwe

Dana Brooke’un aşağıdaki tweetine göz atın:

Brooke kısa süre önce Hell in a Cell premium canlı etkinliğinin ardından Big Time Becks’e karşı bir rekabete girdi. Gösteri sırasında İrlandalı kadın, Asuka’nın da yer aldığı Üçlü Tehdit Maçında Bianca Belair’in RAW Kadınlar Şampiyonasını ele geçiremedi.

Bu haftanın başlarında, eski RAW Kadınlar Şampiyonu kendisine Brooke’a karşı bir rövanş hakkı kazandı. Ancak, hüküm süren 24/7 Şampiyona vahşice saldırdı.


WWE Evreni, Dana Brooke’un Ronda Rousey için mesajına nasıl tepki verdi?

WWE Evreni, Dana Brooke’un Ronda Rousey ile ittifak oluşturma nedenini destekledi. Taraftarlardan Twitter’a ilginç tepkiler geldi.

Bazılarını aşağıda kontrol edin:

Ancak bazı taraftarlar, Brooke’un Lynch’i yenmiş olmasına rağmen Lynch’i yenemeyeceğini iddia etti. Aşağıdaki aynı tweet’e göz atın:

Ronda Rousey ve Becky Lynch birbirlerine yabancı değiller. İki kadının yolları WWE’de birçok kez kesişti. WrestleMania 35’te The Man, hem RAW hem de SmackDown Kadınlar Şampiyonluğu kemerini almak için hem Rousey hem de Charlotte Flair’i yendi.

Her şeye rağmen, Lynch kırmızı markada Asuka’ya karşı çekişiyor ve önümüzdeki hafta RAW’da Money in the Bank eleme maçında onunla karşılaşacak.

Bu sırada Gezegendeki En Kötü Kadın, Natalya ile bir rekabet içindedir. Harts Kraliçesi, Rousey’i SmackDown Kadınlar Şampiyonu olarak tahttan indirmeyi umuyor.


Alberto Del Rio’nun hangi promosyona dava açtığını öğrenin burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-dana-brooke-offers-team-ronda-rousey?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel