Dan Bilzerian, Conor McGregor’a karşı büyük miktarda para bahsi kaybettiğinde


Dan Bilzerian ve Donald Cerrone’un iyi bir dostluğu var, o kadar iyi ki ‘Cowboy’ UFC 246’da Conor McGregor ile karşılaştığında, Bilzerian Cerrone’un galip gelmesi için büyük bahse girdi.

Ancak, Cerrone ilk turda elendiğinde maç planlandığı gibi gitmedi. Bu sadece Bilzerian’ın arkadaşının kaybetmesi değil, aynı zamanda parasının da boşa gitmesi anlamına geliyordu.

Bilzerian, bahsini Twitter’da komik bir başlıkla yayınladı. Büyük bir nakit koleksiyonunun önünde dururken, Cerrone’nin kazanması için bir miktar “cep değişikliği” bahsine girdiğini belirtti.

Tweet iyi yaşlanmadı, çünkü kavgadan kısa bir süre sonra Bilzarian bahis hakkında bir kez daha mesaj yazacaktı.

“haha kahretsin”

Dan Bilzerian’ın net değeri olduğu söyleniyor 200 milyon dolar, bu yüzden bahsi kaybetmek muhtemelen endişelerinin en küçüğüydü. İşadamı muhtemelen UFC’de kaybetme serisini sürdüren Cerrone için endişeliydi.

‘Kovboy’ daha önce İrlandalı’nın UFC’ye dönüşü üzerine McGregor ile karşılaşmadan önce Justin Gaethje ve Tony Ferguson’a yenildi. Cerrone, Mayıs 2019’da Al Iaquinta’ya karşı aldığı son galibiyetle patinajını henüz yapmadı.


Dan Bilzerian İrlanda’da Conor McGregor’un Black Forge Inn barını ziyaret etti

Daha önce Conor McGregor’un UFC 246’da Donald Cerrone’a yenileceğine bahse girmesine rağmen, Dan Bilzerian kısa süre önce İrlandalı’nın Black Forge Inn’ini ziyaret etti.

McGregor, memleketi Crumlin’de bulunan İrlanda barını 2 milyon sterline satın aldı.

McGregor Instagram’daki gönderiyi beğendi, bu yüzden Bilzerian’ın Cerrone’a olan sadakatinden etkilenmemiş görünüyor. Görüntü, işadamının “bunu doğru şekilde yaptığını” belirten arsız bir başlık içeriyordu.

Bu, McGregor’un viski markasına bir göndermedir. uygun on ikiİrlandalının yakın zamanda çoğunluk hissesini sattığı . Black Forge Inn, barda viski markasına hizmet ediyor, bu nedenle başlık.

youtube kapağı

Bilzerian, “Instagram’ın Kralı” olarak adlandırıldı ve Black Forge Inn’de biraz zaman geçirdikten sonra modellerle parti yaptığı söyleniyor.

Bilzerian dünya çapında geniş bir takipçi kitlesine sahip olduğundan ve muhtemelen İrlandalı’nın kuruluşuna daha fazla müşteri çekeceğinden, bu muhtemelen McGregor’un yeni işi için harika bir reklamdı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-dan-bilzerian-lost-big-money-betting-conor-mcgregor?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel