“Daha da kötüye gidiyor gibi görünüyor”


Deshaun Watson, Cleveland’ın 2022, 2023 ve 2024’te ilk tur seçimlerini takas etmesinden bu yana Browns için bir nimetin antitezi oldu. 2023 üçüncü tur ve 2022 ve 2024 dördüncü tur seçimleriyle birlikte onu almak için. Browns daha sonra ona tam garantili 230 milyon dolarlık bir sözleşme verdi. Pat McAfee, durumun atlamadan kaynaklanan kaygan eğimi doğru bir şekilde belirttiğinde bu yarayı daha da şiddetlendirdi.

McAfee, çeşitli endüstri devlerinden çok sayıda medya yayınının, artan sayıda suçlayıcı ile birleştiğini söyledi. Hızla orman yangını haline gelen dumanı görmezden gelmeyi zorlaştırıyor:

“Eğer siz Deshaun Watson’sanız, o şimdi bir kez daha en başından beri masumiyetini ilan etti. Ama New York Times makalesi ve HBO ile ve her hafta gelen daha fazla iddia ile, sanki dumanın olduğu yerde, bunların hiçbirinin olmayacağını varsaydığı bir yangın var.”

youtube kapağı

McAfee, Cleveland’ın bu noktaya gelmesine nasıl izin verdiğini açıkça sorguladı:

“Bunun nasıl bu noktaya geldiğini anlamıyorum. Browns’tan 230 milyon dolar garantili. Her şey biraz çamurlu bir durum gibi. Yani, neden bu? Oluyor, nasıl çıktı. Nasıl geldik? Dünyanın en büyük liginde, tarihinin en büyük sözleşmeli, oyun kurucu pozisyonunda, uzun zamandır var olan efsanevi bir franchise ile dünyanın en büyük liginde bu nokta? Bunların hiçbiri bana mantıklı gelmiyor. buraya nasıl geldiğimizi ve gün geçtikçe daha da kötüleştiğini düşünüyorum.”

Browns’ın istemesine rağmen Deshaun Watson takası geri alınmayacak

Teksaslılar genel müdürü Nick Caserio, SportsRadio 610’da görünürken Perşembe günü, Browns’ın Deshaun Watson ticaretinden çıkış yolunu kullanabileceği fikrini sonlandırdı:

“Herhangi bir ticaret – bunu unutun – gerçekleşen herhangi bir ticaret, bu yüzden geçmeniz gereken bir süreç var. Takımlar bu konuda hemfikir ve siz buna katıldığınızda lige gönderilir. İşlem işlenir ve ligde dosyalanır.”

youtube kapağı

Watson, 230 milyon dolarlık garanti alan ilk oyuncu olabilir ve aynı zamanda kendisine o maaşı veren takıma asla katılmayan ilk oyuncu olabilir.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen kredi Pat McAfee Şovu ve H/T Sportskeeda.


canlı anketCANLI ANKET

S. Deshaun Watson, 2022’de herhangi bir oyun için askıya alınacak mı?

şimdiye kadar 3 oy

James Meyers tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar