Cristiano Ronaldo’dan samimi itiraflar! Emekli olacağının tarihi açıklandıPortekizli süperstar Cristiano Ronaldo’nun Talk TV’de Piers Morgan’a verdiği röportajın yeni bölümü yayınlandı. Samimi açıklamalarında bulunan Ronaldo, 2022 Dünya Kupası için Portekiz Milli Takımı’na giderken, emeklilik kararından da bahsetti.

RONALDO’DAN DÜNYA KUPASI SÖZLERİ

Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası’na Portekiz Milli Takımı ile birlikte giden Cristiano Ronaldo, “Dünya Kupası’nda harika bir performans sergileyeceğim. Hem de psikolojik olarak hazırım.” kullanım kullandı.

“40 YAŞINDA EMEKLİ OLMAK EN İYİSİ”

37 yaşındaki yıldız futbolcu, futbolu ne zaman bırakacağı hakkında da konuştu. Ronaldo, “2-3 yıl daha oynamak istiyorum. 40 yaşında emekli olmak bence en iyisi.” varlık bulundu.

RONALDO’DAN MESSİ AÇIKLAMASI!

Messi’yi gözaltına alırken Ronaldo, “Lionel Messi harika bir oyuncu. Futbol için harika şeyler yapan bir adam. 16 yıldır beraber aynı sahneyi paylaşıyoruz. Birlikte çok iyi bir ilişkim var. Arkadaş gibi olmasaydı da çok takımdan daha arkadaşı gibi.” dedi.

RONALDO’DAN ERIK TEN HAG’A: TÜM BUNLAR YALAN!

Manchester United’ın teknik patronu Erik ten Hag hakkında da konuşan Ronaldo şu ifadeleri kullandı:

“Kariyerime saygı duyduğun için Manchester City karşısında beni oynamaya çalışmasının ama Tottenham karşısında 3 dakikalığına beni oynamaya sokmak ister. Ben değilim Erik ten Hag, sürekli bana adım attığını ve beni beğendiğini söylüyor. 32 gol atan bir oyuncuyu nasıl istemezler? Manchester United olamazsa, Arsenal’ın şampiyon olmasını istiyorum.
Kaynak : https://www.aspor.com.tr/futbol/2022/11/17/cristiano-ronaldodan-samimi-itiraflar-emekli-olacagi-tarihi-acikladi

SMM Panel PDF Kitap indir