Cristiano Ronaldo, Manchester United’ın sezon öncesi Tayland ve Avustralya turunu kaçıracak | Futbol HaberleriCristiano Ronaldo, Manchester United'ın sezon öncesi Tayland ve Avustralya turunu kaçıracak | Futbol Haberleri

Cristiano Ronaldo, Tayland ve Avustralya sezon öncesi turu için ayrılması planlanan Manchester United partisinin bir parçası olmayacak.

37 yaşındaki Portekizli oyuncuya bir aile sorunuyla ilgilenmesi için ek izin verildi ve Erik ten Hag ve ekibine Tayland ve Avustralya turlarında katılmayacak.

Ronaldo’nun Old Trafford’daki geleceği ile ilgili olarak kulüp, Manchester United ile bir sezon daha sözleşmesinin devam ettiğini ve satılık olmadığını savunuyor.

Takip etmek için daha fazlası…

‘Takıntılı Ronaldo CL futbolu istiyor’

Portekizli futbol uzmanı Pedro Sepulveda’dan Sky Sports’a:

“Transfer penceresi açıldığında Cristiano Ronaldo hakkında konuşmamız normal. Manchester United gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde değil ve Ronaldo bundan mutsuz.

“Müsabakada oynamaya tamamen takıntılı, bu yüzden yakın gelecekte oynamayacağı gerçeğiyle iyi yaşamıyor.

“Başka bir seçenek olup olmadığını düşünen menajeri Jorge Mendes ile konuştu. Bu yaz transfer penceresinde bir değişiklik açısından neler yapılabileceğini görmek için Şampiyonlar Ligi’ni kazanmayı hedefleyen kulüplerle konuşacağını söyledi. .

“İngiliz kulüplerini – Manchester City, Chelsea, Liverpool, Tottenham – unutabilirsiniz çünkü Ronaldo’nun İngiltere’de başka bir kulüpte oynamayacağına yüzde 100 eminim, Ronaldo ise PSG’deki yeni projeye uymuyor.

“Bayern Münih’i bir seçenek olarak bırakıyor. Bayern’den bir ilgi yoktu ama Mendes onlarla konuştu ve şu soruyu sordu: ‘Gelecek sezon için Ronaldo’yu almak hakkında ne düşünüyorsunuz?’ Mendes, genellikle arayacakları türden bir oyuncu olmadığı için onlara Ronaldo’yu teklif ettiğinde Bayern’in kafası biraz karışmıştı.

“Bir menajer Ronaldo’ya teklif verdiğinde, yaşına değil, sadece sportif performansına bakmanız gerekir. Ronaldo’nun 25 milyon sterlinlik bir maaşı var, bu yüzden hiçbir kulübün ödemesi kolay değil. Mendes, Bayern’e ne düşündüklerini sordu.

“Robert Lewandowski ile takas yapmak bir seçenek değil, çünkü ne kalır ne de Barcelona’ya gider. Bunlar şu aşamada sadece söylentiler ve konu Ronaldo olduğunda bu normal.”

Sky Sports ile yaz transfer dönemini takip edin

Transfer penceresi açıldığında bu yaz kimler hareket edecek? 10 Haziran ve kapanır 1 Eylül 23:00?

Özel Transfer Merkezi blogumuzdaki en son transfer haberleri ve söylentileri ile güncel kalın. Gökyüzü sporları’ dijital platformlar. Ayrıca girişleri, çıkışları ve analizleri de takip edebilirsiniz. Gökyüzü Spor Haberleri.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12640463/cristiano-ronaldo-to-miss-manchester-uniteds-pre-season-tour-of-thailand-and-australia

SMM Panel PDF Kitap indir