Cristiano Ronaldo: Manchester United forveti, ‘ihanete uğramış’ hissettiğini ve Erik ten Hag’a ‘saygısı olmadığını’ söylüyor | Futbol Haberleri


Cristiano Ronaldo, kendisini kulüpten atmaya çalıştığı için Manchester United tarafından “ihanete uğradığını” hissettiğini ve “bana saygı göstermediği” için patron Erik ten Hag’a “saygısı olmadığını” söyledi.

Piers Morgan ile yaptığı röportajda TalkTV tarafından yayınlandı Güneş Pazar gecesi Ronaldo, Sir Alex Ferguson’un 2013 yazında emekli olmasından bu yana kulüpte “sıfır ilerleme” olduğunu da iddia etti.

Ronaldo, “Evet [they’re trying to force me out]. Sadece koç değil, kulüpteki diğer iki veya üç adam. Kendimi ihanete uğramış hissettim.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Ekim ayında konuşan Roy Keane ve Gary Neville, Ronaldo’nun Manchester United’dan ayrılıp ayrılmaması konusunda tartışmışlardı.

Kulübün ondan kurtulmaya çalışıp çalışmadığı sorulduğunda 37 yaşındaki oyuncu, “Açıkçası bilmiyorum. Umrumda değil. İnsanlar gerçeği duymalı. Evet, ihanete uğramış hissediyorum. Bazı insanlar Beni sadece bu yıl değil, geçen yıl da burada istemeyin.

“Neler olduğunu bilmiyorum. Sir Alex Ferguson ayrıldığından beri kulüpte bir gelişme görmedim. İlerleme sıfırdı.

“Örneğin, ilginç bir nokta, Manchester United gibi bir kulübün Ole’yi (Gunnar Solskjaer) kovması, bir sportif direktör Ralf Rangnick’i getirmesi, kimsenin anlamadığı bir şey. Bu adam teknik direktör bile değil! Manchester United gibi büyük bir kulüp getiriyor. bir sportif direktörde sadece beni değil tüm dünyayı şaşırttı.

Ronaldo’nun bu sezonki büyük parlama noktaları

  • 31 Temmuz: Manchester United 1-1 Rayo Vallecano: Ronaldo, United’ın sezon öncesi hazırlık karşılaşmasının ortasında takımın diğer üyeleriyle birlikte Old Trafford’dan ayrıldı. Ten Hag bunu “kabul edilemez” olarak nitelendirdi.
  • 2 Ekim: Manchester City 6-3 Manchester United – United devre arasında 4-0 geride olmasına rağmen Ronaldo yedek kulübesinde kaldı. Ten Hag, 37 yaşındaki oyuncuyu Ronaldo’nun kariyerine “saygısından” dolayı getirmediğini söyledi.
  • 19 Ekim: Manchester United 2-0 Tottenham – Ronaldo yedek oyuncu olarak sahaya çıkmayı reddediyor ve maç bitmeden tünele hücum ediyor.
  • 22 Ekim: Chelsea 1-1 Manchester United – Ronaldo, Tottenham maçı sonrasında disiplin nedeniyle United tarafından askıya alındı.
  • 10 Kasım: Manchester United 4-2 Aston Villa – Cezasının ardından iki Premier Lig maçı için dönen Ronaldo, Ten Hag ve United tarafından hasta ilan edildi ve Aston Villa’ya karşı Carabao Kupası galibiyetinin maç günü kadrosuna dahil edilmedi.
  • 13 Kasım: Fulham 1-2 Manchester United – Ronaldo, United maç günü kadrosunda hâlâ yok ve o akşam daha sonra, kulübü eleştiren şok edici röportajı yayınlandı.

“Hiçbir şey değişmiyor. Sadece jakuzi değil, havuz, hatta spor salonu bile. Teknolojinin bazı noktaları, mutfak, şefler – takdir ettiğim sevimli insanlar! Zamanında duruyorlar ve bu beni çok şaşırttı.

“Farklı şeyler göreceğimi düşünmüştüm, teknoloji, altyapı. Ne yazık ki görmeye alıştığım birçok şeyi 21, 22, 23 yaşlarımda görüyoruz. Beni çok şaşırttı.”

Ronaldo ayrıca Ten Hag hakkında şunları söyledi: “O bana saygı göstermediği için ona saygım yok. Eğer bana saygı duymuyorsan, sana asla saygı duymayacağım.”

İngiliz, Old Trafford’da “istenmeyen bir dikkat dağıtıcı” olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu söyledikten sonra Ronaldo, eski United takım arkadaşı Wayne Rooney hakkında da eleştireldi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Jamie Redknapp, Ronaldo Dünya Kupası’ndan sonra Manchester United’da kalmak istemiyorsa onu satmaları gerektiğine inanıyor

Ronaldo, “Beni neden bu kadar kötü eleştirdiğini bilmiyorum… muhtemelen kariyerini bitirdiği ve ben hala yüksek seviyede oynadığım için.

“Ondan daha iyi göründüğümü söylemeyeceğim. Bu doğru…”

Gökyüzü Spor Haberleri yorum için Manchester United ile temasa geçti.

Takip etmek için daha fazlası…
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12747058/cristiano-ronaldo-manchester-united-forward-says-he-feels-betrayed-and-has-no-respect-for-erik-ten-hag

SMM Panel PDF Kitap indir