Cristiano Ronaldo Manchester United antrenmanına geri döndü ve Şerif’e karşı oynayabilir: Raporlar


ESPN gazetecisine göre Cristiano Ronaldo, Red Devils patronu Erik ten Hag tarafından kısa süre önce sürgüne gönderildikten sonra Manchester United üst düzey kadrosuyla antrenmanlara yeniden başladı. Rob Dawson.

Cristiano Ronaldo, Manchester United’ın geçen hafta Tottenham Hotspur’a karşı kazandığı lig galibiyeti sırasında tünelden aşağı inmesinin ardından manşetlere çıktı. O gün takımın Old Trafford’daki maç sonrası kutlamalarının bir parçası değildi.

Beş kez Ballon d’Or kazananının da son düdükten önce Old Trafford’dan ayrıldığı bildirildi. Daha sonra, Spurs’e karşı oynanan maçta yedek olarak gelmeyi bile reddettiği ortaya çıktı.

Manchester United, hiçbir şekilde kaymasına izin vermedi ve hafta sonu Chelsea ile karşılaşması için Ronaldo’yu kadrosundan çıkarmaya karar verdi. Oyuncu ayrıca Ten Hag and Co.’dan uzakta bireysel fitness eğitimi yapmak için yapıldı.

O zamandan beri olay hakkında çok şey söylendi, Piers Morgan gibileri Red Devils’i Ronaldo’ya yaptıkları muamele için eleştiriyor. Yine de Ten Hag, bahsi geçen kaynağa göre son günlerde oyuncuyla ‘sürekli diyalog’ içinde.

Ten Hag ve Ronaldo, onu Chelsea’ye bırakma kararı alındığından beri “sürekli diyalog” içinde. Oyunculara dün bir gün izin verildi, ancak bugün geri döndü. Ronaldo, FC Şerif’i oynamak için eğitime ve çekişmeye katıldı. Ten Hag mutlu meselesi halledildi ve devam etmeye hevesli.

Hollandalı taktisyen, sorunun çözüldüğüne inanıyor ve konuya devam etmek istiyor. Rapora göre Ronaldo, 25 Ekim Salı günü Old Trafford formasıyla antrenmana geri döndü.

Rapora inanılırsa, Ronaldo şimdi bu hafta Manchester United için oynamak için çekişme içinde. 27 Ekim Perşembe günü FC Sheriff ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçında yer alabileceği söyleniyor.

Red Devils, Moldova formasıyla boy ölçüştüğünde 37 yaşındaki oyuncuya hangi rolün verileceği şimdi belli olacak. Takımla son maçına Premier Lig’de Newcastle United ile 0-0 berabere kaldıkları maçta geldi.


Cristiano Ronaldo bu dönem Manchester United için nasıl bir performans sergiledi?

Cristiano Ronaldo, yaz transfer döneminde Old Trafford’dan uzaklaşmasıyla yakından bağlantılıydı. Sonunda, öncelikle UEFA Şampiyonlar Ligi takımlarından teklif gelmediği için kulüpte kalmaya karar verdi.

O zamandan beri, yaz aylarında Manchester United’ın sorumluluğunu üstlenen Ten Hag’ın altında oynamak için zaman bulmakta zorlanıyordu. Forvet, bu sezon tüm müsabakalarda sadece 691 dakikalık oynama süresine ulaştı.

Eski Real Madrid süperstarı bu sezon ligde Red Devils için sadece üç maça başladı. Ayrıca tüm müsabakalarda biri penaltı noktasından olmak üzere sadece iki kez filenin arkasını bulmuştur.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Dakir Mohammed Thanveer tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/rumor-cristiano-ronaldo-back-manchester-united-training-feature-sheriff-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir