Corey Graves, WWE’de kulis kapasitesinde daha fazla çalışmaya açık


WWE yorumcusu Corey Graves geçtiğimiz günlerde şirketteki geleceğinin nasıl görünebileceğine dair düşüncelerini paylaştı. Muhtemelen bir noktada spiker masasından uzaklaşmaktan bahsetti.

2014 yılında kariyerini tehdit eden bir sakatlık geçirdikten sonra Graves, WWE’nin yorum ekibinin kalıcı ve kilit bir parçası olmaya devam etti. Eski NXT Takım Şampiyonu, NXT, RAW ve SmackDown’da çalıştı ve şimdi bir yorumcu olarak altı yıllık deneyime sahip.

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Güreş KonuşmasıGraves, kariyerinde bir sonraki adımı düşünürken çeşitli sahne arkası rolleri düşündüğünü belirtti.

“Yapabileceğim başka neler olduğuna bakıyorum. Başka ne yapabilirim? Yaratıcı mı, iş mi, bu şirketin o kadar çok farklı yönü var ki incindiğimden beri öğrendim ki, pazarlamayı, televizyonun neden bu şekilde çalıştığını, televizyon haklarını, iş için çok önemli olan bu tamamen farklı alanı öğrenmek, ama herkes senin sonun ne hakkında konuşuyor, bu harika bir darbeydi , bu harika bir eşleşmeydi. Öğrenmem gereken yeni görev sıkıntısı yok, şu anda bir sonraki adımın ne olduğunu çözme noktasındayım.” H/T WrestleTalk

Corey Graves, son yıllarda WWE’ye olan tartışmasız sadakatini sergiledi. Bu nedenle, şirketteki rollerini değiştirmeyi seçerse Graves için sahne arkası fırsatları sonsuz olacak.

Cody Rhodes, Corey Graves’e geçen hafta özel bir hediye verdi

WWE Evreni gibi, Pazartesi Gecesi RAW’ın yorumcusu sıkı bir güreş hayranı ve geçen hafta Cody Rhodes’tan bir hediye aldıktan sonra fandomu tamamen yeni bir seviyeye ulaştı.

RAW geçen hafta Greensboro, Kuzey Carolina’da yapıldı. Cody Rhodes, Cody’nin babası Dusty Rhodes’un büyük bir hayranı olan Corey Graves’e bir zamanlar Greensboro’da güreş günlerinde The American Dream’in ringde giydiği şapkayı hediye etti.

Graves, 2015’te vefat etmeden önce, güreş günlerinde NXT’de Dusty Rhodes ile çalışmıştı.


Damarlarında profesyonel güreş mi var? Özel bültenimize kaydolun tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-cir?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın