Corey Graves, hayranlarının Carmella’nın ringde ne kadar iyi olduğunu hatırlamasını istiyor


WWE yorumcusu ve RAW yıldızı Carmella’nın kocası Corey Graves, geçtiğimiz günlerde hayranlarının karısının ringde ne kadar iyi olabileceğini hatırlamasını istediğini belirtti.

‘WWE’deki en güzel kadın’ yeniden şampiyonluk altını kazanmak istiyor. 2 Temmuz’da Money In The Bank’te RAW Kadınlar Şampiyonası için Bianca Belair ile karşılaşacak.

Graves, geçtiğimiz günlerde dünya şampiyonluğu fotoğrafından biraz uzak kaldığı için, bu haftaki baskısında şunları söyledi: Çandan Sonra Belair’e karşı sonuç ne olursa olsun, taraftarlar karısının ne kadar yetenekli bir güreşçi olduğunu görecekler:

“Diyelim ki yetersiz kaldı, ki ben şahsen bunun olmayacağını umuyorum, ama diyelim ki olur, bu herkesin ‘Kahretsin, kazanmadı ama gerçekten iyi’ demesini izleyen herkes için bir fırsat ya da, Ah, Carmella’nın bunu yapabileceğini unutmuşuz. Karşılaşmanın profili, denklemin en değerli kısmıdır.” (5:37’den 5:58’e kadar)

Eski SmackDown Kadınlar Şampiyonu, Bianca Belair ile karşılaştığında özgeçmişine başka bir dünya şampiyonluğu ekleyebileceğini umuyor.


Carmella hak ettiği krediyi alamadığını düşünüyor

Money In The Bank Ladder maçını kazanan ilk kadın olmasına rağmen, eski WWE Kadınlar Takım Şampiyonu gözden kaçırıldığını düşünüyor.

Carmella yakın zamanda heyecangörünüşünün bazen ringdeki yeteneğini gölgede bıraktığını belirtti:

“Benim hakkımda bir şey, HER ZAMAN fırsata yükselirim. Görünüşümden dolayı hak ettiğim krediyi almıyorum. Ben TOPLAM PAKET’im ve özgeçmişim kendini gösteriyor… ama hepiniz buna hazır değilsiniz. sohbet. Kızgın kal.” (H/T: heyecan)

34 yaşındaki yıldız internette insanlardan çokça eleştiri alsa da WWE’deki aldığı ödüller saygıyı hak ediyor.


Makaleden alıntılar kullanıyorsanız, lütfen After The Bell’e atıfta bulunun. ve bir H/T ekleyin Sportskeeda Güreş.


İki eski WWE baş yazarına Vince McMahon’un şirketten geri adım atmasını sorduk. Buraya Tıkla.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-corey-graves-wants-fans-remember-good-carmella-ring?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir