Coral Gold Cup: Paul Nicholls’un Wetherby hazırlıklarından sonra Newbury’nin göz kamaştıran gösterisi için üç underthrufive seti | Yarış Haberleri


Şampiyon antrenör Paul Nicholls, 26 Kasım’da Newbury’deki Coral Gold Cup’ın ana rakibi olarak Threeunderthrufive’ı aday gösterdi.

İkinci sezon avcısı, Nicholls’un geçmişte Coral Gold Cup için bir hazırlık olarak kullandığı West Yorkshire Hurdle’da Proschema’nın arkasında üçüncü bitirdiğinde Cumartesi günü Wetherby’de sezonluk olarak yeniden ortaya çıktı.

Bir acemi olarak çitler üzerindeki altı yarışından dördünü kazandı, iki yenilgisi peşindeki ilk çıkışında ve Cheltenham Festivali’nde geldi.

Nicholls ayrıca Charlie Hall kazananı Bravemansgame, Frodon ve Enrillo’yu bu aşamada Coral Gold Cup’ta görevlendirdi.

Nicholls, “Üç kişi Coral Gold Cup için gidiyor. Bravemansgame koşmayacak. O yarıştan alınacak” dedi.

“Frodon, zemin ve bir şey yüzünden Down Royal’e gitmek yerine Cumartesi günü Wincanton’da koşacak. Son handikap işaretinden 6 lb düştü, bu biraz daha kabul edilebilir.

Frodon, Pazar günü Bryony Frost ve Paul Nicholls için arka arkaya King George taçlarını aramaya gidecek
Resim:
Frodon bu hafta sonu Wincanton’da koşuyor

“Onu asla ekarte edemezsiniz çünkü şu anda onun için pek fazla seçenek yok. Badger Beer Chase’de koşacak ve bu her zaman Coral Gold Cup için bir hazırlık yarışı olmuştur, bu yüzden gidebilir. Enrilo, Badger Beer’de. fazla.

“Ancak Threeunderthrufive ile plan her zaman bu yarışa gitmekti ve Cumartesi günü Wetherby’deki yarışından sonra Coral Gold Cup onun bir sonraki başlangıcı olacak.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12736331/coral-gold-cup-paul-nicholls-threeunderthrufive-set-for-newbury-showpiece-after-wetherby-prep

SMM Panel PDF Kitap indir