Conor McGregor’un test edilmemesi çok garip


Podcast’inin son bölümünde Schaub ŞovuBrendan Schaub, görünüşte Conor McGregor’u steroid almakla suçlayan Jorge Masvidal’e ağırlık verdi.

UFC 264’te aldığı bacak yaralanmasından kurtulurken, McGregor muazzam miktarda kas geliştirdi ve şu anda çok büyük görünüyor. Jorge Masvidal ile sosyal medyada yakın zamanda yaşanan bir ileri geri konuşma sırasında, ‘Notorious’, ‘Gamebred’ tarafından steroid kullanmakla suçlandı.

Son bölümdeki bir bölüm sırasında Schaub Şovueski UFC ağır sıklet Brendan Schaub duruma tepki gösterdi ve şunları söyledi:

“Beni endişelendiren, UFC’nin USADA’yı tuttuğunu unutmayın. Dolayısıyla USADA, UFC için çalışıyor. Bu yüzden, UFC’nin, onları test ederken, test ettikleri kişiler üzerinde ne kadar etkisi olduğunu merak ediyorum. Çünkü onlar için değil. Conor’u bacak kırıldıktan sonra bir yıl boyunca test edin… Onun bir yatta olduğunu biliyorum, zor olduğunu biliyorum ama çok garip.”

Schaub, UFC başkanı Dana White’ın muhtemelen McGregor’un bir sonraki rakibi olarak Michael Chandler’ı izlediğini belirterek, Jorge Masvidal ve Conor McGregor arasındaki olası bir kavga konusundaki şüphelerini dile getirdi:

“Evet, bu kavganın olacağını sanmıyorum… bu harika bir kavga olur… Dana, Chandler’ı tercih ediyor gibi.”

Aşağıdaki videonun 1:02:00’deki bölümünü izleyin:

youtube kapağı

Michael Bisping kısa süre önce UFC’nin Conor McGregor’u test etmesiyle ilgili endişesini dile getirdi

Believe You Me podcast’inin bir bölümünde, Michael Bisping ve yardımcı sunucu Anthony Smith, geçen yıl sahalardan uzak olduğu sırada USADA’nın McGregor’u test etmesiyle ilgili şüphelerini dile getirdi.

Dublinli, geçen yıl Temmuz ayında bacağını kırdı ve o zamandan beri iyileşme yolunda. Ancak, seyahat etmekle meşgul, en son yeni Lamborghini yatıyla Monaco Formula 1 Grand Prix’sine katıldığı görüldü.

Aynı konudan bahseden Anthony Smith, USADA’nın İrlandalıyı nasıl test ettiğini sorguladı ve Bisping yanıtladı:

“Çok basit. Yapmıyorlar… USADA’nın onu test ettiğini sanmıyorum. Dinle, burada oturup steroid yaptığını söylemeyeceğim… belki kemiklere ve çubuğa yardımcı olacak bir şey alıyor – titanyum kaval kemiği – iyileşmesine ve kaynaşmasına yardımcı olmak için.”

Believe You Me’nin tam bölümünü aşağıdan izleyin:

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-conor-mcgregor-tested-strange-brendan-schaub-wonders-much-influence-ufc-usada?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir