Conor McGregor, UFC Onur Listesi’ni “şöhretsiz duvar” olarak adlandırıyor


Conor McGregor, Twitter beslemesi devam edecek bir şeyse, UFC’nin Onur Listesi’ne sahip.

Eski çifte şampiyonu, UFC 276’ya giden hafta boyunca yıllık Uluslararası Dövüş Haftası girişleri olan UFC Onur Listesi hakkında bir dizi olağandışı tweet attı. Salona eklendi: Khabib Nurmagomedov, Daniel Cormier ve 2016 dövüşü Cub Swanson ve Doo Ho Choi arasında.

Salonda değil: Conor McGregor, çünkü dövüşçülerin uygun hale gelmeden önce emekli olmaları gerekiyor. McGregor, UFC Onur Listesi’nde onsuz meşruiyetini vurdu. O yazdı:

“Kim [h]sahip olduğum seviyeler ve akış gibi. Kim bu kimse. Ben zıplayıp sallayana kadar şöhretsiz duvar diyebilirsin. Beni aradıkları gafta Coolio.”

Sahip olduğum seviyeler ve akış kimdi? Kim bu kimse. Ben zıplayıp sallayana kadar şöhretsiz duvar diyebilirsin. Beni aradıkları gafta Coolio.

Yirmi dakika önce, McGregor aynı mesajın daha az küstah bir versiyonunu paylaştı.

“Aynı şekilde kendi şöhret salonuma girmeyi dört gözle bekliyorum, ben bir ayakkabıyım. Her şeyden önce. Tüm rekorlar. KO hızı. Knockdown miktarı. KO’nun çoğu bölümü. Finansallar. Adını sen koy. Acele etme ben’ Hala burunları açıp muhalifleri bilinçsiz hale getirmek için uğraşıyorum. Gerçek bir müdavim.”

Yine de kendi şöhret salonuma girmeyi dört gözle bekliyorum, ben bir ayakkabıyım. Her şeyden önce. Tüm kayıtlar. KO hızı. Nakavt miktarı. KO’nun çoğu bölümü. Finansal bilgiler. Adını koy. Acele etme, hala burnumu kırıp muhalifleri bilinçsiz hale getirmek için uğraşıyorum. Gerçek bir müdavim.

McGregor, 2022’nin sonlarında veya 2023’ün başlarında bir UFC dönüşü için çok çalışırken, görünüşe göre ‘The Notorious’ adının UFC Onur Listesi’ne eklenmesinden önce biraz zaman alacak. Haklı ama. UFC’nin tarihindeki en büyük yıldız olarak, spordan emekli olduğunda kesinlikle dahil edilmesi gereken bir ayakkabı.


Conor McGregor, UFC dönüşü yaklaşırken hala demir pompalıyor

Conor McGregor’un dönüşünün 2022’nin sonlarında mı yoksa 2023’ün başlarında mı olacağına dair bir haber yokken, ‘The Notorious’ hala sıkı antrenman yapıyor ve kaslarını topluyor.

McGregor, geçen yılki etkileyici büyümesinin fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyor ve bu son Instagram gönderisi, onun kolaylıkla ağırlıklı pull-up yaptığını gösteriyor.

Conor McGregor’un son iki dövüşü 155 pounddaydı, ancak İrlandalı spor yıldızı orta siklete geçmek ve Kamaru Usman’a meydan okumak istiyor. McGregor kazanırsa, UFC tarihindeki ilk üç bölüm şampiyonu olacaktı. Zor bir görev ama ‘The Notorious’un dövüş sporlarındaki kariyeri boyunca denediği her şey de öyle.

Hatta bir şansa sahip olmak için, eski tüy sıklet şampiyonunun önemli ölçüde kilo vermesi gerekecek. Kötü bir bacak kırılması nedeniyle kenarda kapana kısılmış bir yıl boyunca yaptığı tam olarak buydu.

The Black Forge’da yemek yemeden önce. The Black Forge.Quality’de yemek yedikten sonra İrlanda üretimi. Her yerde. Eşsiz! @blackforgeinn 🖤 ​​🍀

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-conor-mcgregor-calls-ufc-hall-fame-the-wall-fame?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir