Conor McGregor, Abu Dhabi GP’de Black Forge Inn pop-up pub’ında kemeriyle bir bardak içkiyi düşürürken görüldü.


İrlandalı süperstar Conor McGregor, Abu Dabi’de hayatının en güzel anlarını yaşıyor gibi görünüyor.

F1 Grand Prix vesilesiyle, McGregor’un restoranı ‘The Black Forge Inn’, Abu Dabi’de bir pop-up pub açtı.

McGregor, mekandaki videolardan birinde bir bardak içki içiyordu.

Bir diğerinde, ‘The Notorious’ UFC şampiyonluk kemerini kalabalığa gösterirken ve fotoğraflarını çekerken görülebilir.

Conor McGregor UFC kemeriyle Abu Dabi’de😂

McGregor, Dublin, İrlanda’da bulunan The Black Forge Inn ile kişisel bir bağlantı paylaşıyor. McGregor, olduğu ve barı satın almaya gücü yettiği bir yıldız olmadan önce, ailesiyle birlikte burayı ziyaret ederdi.

Bu nedenle, ‘Mystic Mac’ birkaç yıl önce yeri satın almaya karar verdiğinde, bu hareket yalnızca kar amaçlı değildi.

“Uzun yıllardır buraya geldiğim bir yer. Ben ve nişanlım. Biliyorsunuz ki ailelerimiz burayı çok seviyor. Biliyorsunuz, gençliğimizden beri ziyaret ettiğimiz bir yer. Yere girmemize izin verilmeden önce oraya girmek bile,……Kârla ilgili değildi, ama gerçekte şu anda hepsinin en büyüğü olabilir, dedi Conor McGregor.

McGregor’un pub hakkında konuşmasını aşağıdan dinleyebilirsiniz:

youtube kapağı

McGregor’un mülkiyeti altında, bar gerçekten iyi gidiyor gibi görünüyor. UFC dövüşçüsü Paddy Pimblett ve komedyen Kevin Hart gibi ünlü şahsiyetler mekanı ziyaret etti.

Şubat ayının başlarında İrlandalı, bir hafta sonu Black Forge Inn’de bulunan Forged Irish Stout’un Arthur Guinness’in 290 pintine kıyasla 800 pint sattığını kutlayan bir tweet attı.

Bu hafta sonu satılan 800 litre Forged Irish Stout’a karşı 290 litre Arthur satıldı. Burada sadece geride kalmıyoruz, tozun içinde ayrılıyoruz! Açıldığımızdan beri barda geçirdiğimiz en başarılı haftalar. Barın bir yılda aldığı şeyi bir haftada aldık! @blackforgeinn Vay 🤩


Conor McGregor, UFC dönüşü için ‘heyecanlı’

MMA hayranlarının Conor McGregor’ı iş başında görmesinden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti. İrlandalı son sekizgen görünümü, Temmuz 2021’de Dustin Poirier ile karşı karşıya geldiğinde UFC264’te geldi. “The Notorious”, bu kavgada korkunç bir bacak yaralanması geçirdi ve sonuç olarak, TKO tarafından doktorun durdurulması nedeniyle yarışmayı kaybetti.

O zamandan beri, İrlandalı sakatlıktan kurtulmaya ve yakında sekizgene dönmeye odaklandı.

Yakın tarihli bir gönderide, ‘Mystic Mac’ kendisinin ve Poirier’in üçüncü dövüşlerinden bir fotoğrafını yükledi. Altyazıda McGregor, eyleme dönmekten duyduğu heyecanı dile getirdi.

Molaya hazırlanmadan önceki son atış. hepsi ben Geri dönüp desteğimin doğru olduğunu kanıtlamak için heyecanlıyım! Maraton kısa mesafe koşusu değil. https://t.co/ZPLdHbyWku

McGregor’un dönüşü için resmi olarak herhangi bir tarih veya rakip açıklanmadı. Ancak İrlandalı ne zaman bir geri dönüş yapsa, izleme başına ödeme satışları açısından kesinlikle harika olacak.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-video-conor-mcgregor-seen-black-forge-inn-pop-up-pub-abu-dhabi-gp-belt-downing-glass-drink?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir