Colin Cowherd, NBA’de çok az süper yıldız olduğuna inanıyor, 3x All-Star’ın sadece bir yıldız olduğunu söylüyor


NBA Finalleri boyunca, FS1’den Colin Cowherd, Boston Celtics All-Star Jayson Tatum’u çağırmaktan çekinmedi. Sezon sonrası ilk birkaç turda, çoğu kişi Tatum’un süper yıldız olma yolunda olduğunu hissetti. Golden State Warriors ile dizi başladığından beri aynı şey söylenmedi.

Colin Cowherd, kendinden şüphe duyduğunu gösteren yorumlar için önce Tatum’u aradı ve bir kez daha ilgi odağı oldu. ‘The Sürü’ adlı şovu sırasında, Tatum’un şu anda süperstar unvanına layık olmadığını söyledi.

“İnsanlar Shaq’ı durdurmak için oyuncu seçmeye başlıyorlar. İnsanlar Michael Jordan veya Larry Bird’ü durdurmak için koçları işe alıyorlar… Jayson Tatum benim için bir yıldız. Hiç süperstar görmüyorum.”

İlk NBA Finalleri görünümünde, Jayson Tatum mücadelelerden adil payını aldı. 23.2 sayı, 7.6 ribaund ve 7.0 asist ortalamaları etkileyici olsa da, sahadan sadece %37.3 şut çekiyor.

Colin Cowherd, Tatum hakkındaki düşüncelerini netleştirdi, ancak henüz onun hakkındaki kitabı kapatmaya hazır değil. Finalleri kapatmak için Warriors’a karşı büyük gelebilirse, süperstar statüsüne girebilir.

“Önümüzdeki iki maç, işte Jayson Tatum t0 için bir fırsat.”

“Jayson Tatum benim için bir yıldız. Hiç süperstar görmüyorum.” – @ColinCowherd bu gece Celtics’in gardiyanı için tehlikede olan şey hakkında

Colin Cowherd, Jayson Tatum hakkında haklı mı?

2022 NBA Finalleri: 5. Maç, Celtics-Warriors
2022 NBA Finalleri: 5. Maç, Celtics-Warriors

Böyle bir tartışma zor çünkü süperstar terimi herkes için farklı bir anlama geliyor. Bununla birlikte, Colin Cowherd’in Jayson Tatum ile ilgili açıklamalarına karşı çıkmak zor.

Bunun gibi yorumlarla ilgili olan şey, zamanın bu anında dikkate alınmaları gerektiğidir. Colin Cowherd, Jayson Tatum’un asla bir süperstar olmayacağını söylemiyor, sadece şu anda bir süperstar olmadığını söylüyor. Performansından memnun olmamasına rağmen, eski piyango seçiminin bu statüye yükselmesi için hala kapıyı açık bırakıyor.

Bu finallerin sonunda ne olursa olsun, Jayson Tatum’un hikayesi henüz yeni yazılıyor. 23 yaşında olmasına rağmen, en iyi dönemine hala yıllar var. Cowherd gibi analistler onu şu anda bir süperstar olarak görmeseler bile, o yolun sonunda bir süperstar olma yolunda ilerliyor.

Cowherd’ın dikkat çektiği şeylerden biri, Tatum’un kendini burada sağlamlaştırma şansına sahip olmasıydı. Unvanı korumak için Boston Celtics’i 6. ve 7. Oyunlarda galibiyete taşıyabiliyorsa, ligin en iyileriyle yapılan sohbete ait olduğu inkar edilemez.


Kevin McCormick tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/colin-cowherd-believes-superstars-nba-says-3x-all-star-just-star?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel