“Çok gizli belgeler ele geçirildi”


FBI 'Trump' hakkında açıklama yaptı: "Çok belge ele geçirildi"

Federal Soruşturma Bürosu (FBI), Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın Florida’daki malikanesinde finalde, bazı çok gizli olarak etiketlenen 20 kutudan fazla eşyayı ele geçirdi. Pazartesi günü Trump’ın Florida’daki evinde arama yapan FBI ajanları, bazı çok gizli olarak işaretlenen toplamda 11 set gizli belge ele geçirmenin yanı sıra sergilenen ürünlerle ilgili bilgilerle ilgili olduğu gibi. Kaynaklara göre, 11 ayrı gizli belge setinden 4’ünün çok gizli olarak 3’ünün gizli olarak işaretlendiği belirtildi. FBI ajans tarafından Trump’ın geçişinden tarafından yönlendirilen Trump, Casus arama emrine göre okul’nı devam etmek için yönlendirilecek şekilde, adaletin ve federal hükümetlerinin yokluğunda eğitimle ek tüzükler için cezai soruşturma başlatıldı. Trump’ın mülkü elde edilen belgeli envanteri bir dizi fotoğraf ve el yazısıyla ilgili not ve Fransa’nın Emmnuel Macron ile eğitimleri üzerinde düşünüldü.

“Ulusal güvenliğimiz için bir risk”

Temsilciler Meclisi İstihbarat başkanı Adam Schiff, Mar-Lago’da bulunana-Lago’da yer alan, “Raporlar doğruysa ve bu belgeler arasında yer alırsa, İstihbarat yöneticisi Adam Schiff, Mar-Lago’da bulunana-Lago’da doğruysa ve bu belgeler arasında yer alırsa, İstihbarat başkanıdır. adım hakkında çok şey açık” dedi. Schiff, “FBI’ın daha fazla bu var varlığı devam eden bir yere götürmek için, henüz tam olarak kullanılmamıştır.

FBI, bu hafta başında Trump’ın Florida’da alan Mar–Lago’daki mülküne baskın eşliğinde arama emrinin soruşturmanına Casusluk belirt’nın göster’lerinin tanıtımlarını kampanyalarını yapmıştı. ABD Sulh Bruce Reinhart tarafından yargıcı verilen ve Başsav Merrick Garland tarafından onaylanan arama emri, FBI ajanlarına, Casusluk Yasasını ve Engelleme eylemini onaylayabilene kanıt oluşturabileceke el koyma yetkisine sahip yetkisine sahip. Trump’a yönelik bir katkı yapacaksınız. Bu okula gidecekti.

Bunun yanında Florida’daki yargıç, Trump ev baskınında kullanılan arama’ın üst kısmında.
Trump’ın Florida’dakine Bağlı Palm Beach’in tamamı FBI tarafından tarafından inceleme kapsamında aranmasının devam etmesi ABD Adalet Merrick Gar tarafından tarafından yapılan, “Fedal yasa, anda aramanın planlanmasıyla ilgili, ancak tamamı hakkında tam vermemi planlanıyor. Departman bu şekilde bir seçim yapılacaktır.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/dunya/amerika/fbi-trump-hakkinda-aciklama-yapti-cok-gizli-belgeler-ele-gecirildi

SMM Panel PDF Kitap indir