Cody Rhodes, Hell in a Cell’den saatler önce WWE Evrenine son mesajını gönderdi


Cody Rhodes, Hell in a Cell premium canlı etkinliğinden saatler önce Seth Rollins’e karşı maçını hızlandırdı.

Rhodes ve Rollins, gösteride korkunç Hell in a Cell yapısında kilitlenecek. Maç, The American Nightmare’in WWE’ye dönüşünden bu yana televizyondaki üçüncü resmi karşılaşması olacak.

Rhodes, birkaç saat içinde Allstate Arena’da kullanılacak koltukların fotoğrafını Twitter’dan yayınladı. O da bir resim yazdı:

“Chicago’ya hazır mısın? #HIAC @WWE @AllstateArena

Aşağıdaki Rhodes’un tweet’ine göz atın:

Rakipler başlangıçta WrestleMania 38’de eski Kıtalararası Şampiyonu The Visionary’nin sürpriz rakibi olarak ortaya çıktığında karşı karşıya geldi.

WrestleMania Backlash’te iki adam tekrar kafa kafaya gitti ve Rhodes galip geldi. Bunu yaparken, karanlık maçlar dışında WWE televizyonunda ezeli rakiplerine 2-0 yenildi.

WWE Evreni, son tweetine yanıt olarak Cody Rhodes için endişelerini sergiledi.

Hafta sonu boyunca WWE, Illinois, Champaign’de canlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Başlangıçta, gösteri için Cody Rhodes ve Seth Rollins arasında bir maç ilan edildi, ancak sonunda The American Nightmare’in “yaralı” olduğu açıklandıktan sonra iptal edildi.

Eski WWE Şampiyonu Drew McIntyre, Rollins’in yerine geçti ve gece onu yendi. Ancak, Rhodes maçtan sonra eski Evrensel Şampiyonu arenadan kovaladı.

WWE Evreni, haberlere tepki olarak Cody için endişelerini sergileyerek yanıt verdi. İşte o tweetlerden bazıları:

Şu andan itibaren, WWE Evreni, Hell in a Cell’de üçüncü ve Rhodes ile Rollins arasında ikonik bir çatışma olmayı vaat eden şeye tanık olmayı umuyor.

American Nightmare, AEW’den WWE için ayrıldığından beri hala yenilmedi, ancak The Visionary Chicago’daki galibiyet serisini bitirmeyi umuyor.


Ezekiel, Elias’ı onunla takılmaya davet ediyor. Sportskeeda Güreş Özel
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-cody-rhodes-sends-final-message-wwe-universe-hours-hell-cell?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel