Cody Hall, Scott Hall’un mirasına uymaya çalışırken açılıyor


Cody Hall, WWE Hall of Famer Scott Hall ve “The Bad Guy”ın oğlu olmanın mücadeleleri hakkında konuştu.

Genç Hall, babasının ayak izlerini takip etti ve 19 yaşında profesyonel bir güreşçi oldu. bağımsız promosyonlar.

Babası Scott güreş işinde bir efsaneydi ama ne yazık ki bu yılın 14 Mart’ında vefat etti. Hall, WWE’de Razor Ramon olarak biliniyordu, ancak birçok kişi onu WCW’deki zamanından nWo fraksiyonunun orijinal bir üyesi olarak tanıyor.

Cody Hall kısa süre önce Chris Van Vliet’e dizinin bir bölümü için katıldı. Insight Podcast’i. Podcast sırasında Cody, ünlü babasının adına göre yaşamanın bir mücadele olduğunu itiraf etti. Babasının harika bir adam olduğunu ancak güreş işinde kendi yolunu bulmanın zor olduğunu söyledi:

“Gittiğim her şovda insanlar babam hakkında ‘Oh, en havalıydı. O en iyisiydi’ demek istiyor ve yaşamak zor. (…) Ne yaparsam yapayım. , insanlar bunu asla kabul etmezdi. Her zaman babamla ilgili olurdu. Yani bu kesinlikle benim için bir mücadeleydi ve bir nevi hala öyle.”

Cody ayrıca kendini hala profesyonel güreşte bulmaya çalıştığını da açıkladı. Babasının güreş hareketlerini yapmayı çok sevdiğini, ancak insanların sadece babasını düşüneceği için zorlaştığını kaydetti:

Cody Hall, “Taklit olmak her zaman en başından beri kaybedilen bir çaba gibidir. Kim olmaya çalıştığım hâlâ tartışmaya açık,” diye ekledi. (H/T: WrestlingNews.co)

youtube kapağı

Cody Hall, Scott Hall’ın hayatını kurtardığı için Diamond Dallas Page’e teşekkür ediyor

Diamond Dallas Page, güreş efsanesi bağımlılık sorunlarıyla uğraşırken Scott’a yardım etmekle ilgilendi.

Cody, DDP’yi babasına yardım ettiği için övdü ve Scott Hall’a bir on yıl daha hayat verdiği için ona itibar etti. Bu süre zarfında, Cody ve ailesi, Scott vefat etmeden önce onunla daha fazla iyi niyet ve anı yaratmayı başardı.

DDP ile ilgili olarak, Cody Hall şunları söyledi:

“Dallas devreye girdi ve ona hayatının bir on yılını daha verdi, ona bu Onur Listesi yüzüklerini kazanma ve dünyayı daha iyi bir yer bırakma ve kız kardeşim ve ben için çok daha fazla iyi niyet ve hatıra yaratma şansı verdi. . Dallas bir melektir.” (H/T: WrestlingNews.co)

youtube kapağı

Cody, röportaj sırasında WWE ile herhangi bir iletişim kurmadığını ve promosyonun bir deneme için kendisine asla ulaşmadığını belirtti. Geçenlerde Babalar Günü’nde Scott Hall’a bir haraç gönderdi ve buna buradan göz atabilirsiniz.


Eski bir Royal Rumble kazananı, Johnny Depp gibi becerildiğini söylüyor. Daha fazla ayrıntı burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-cody-hall-opens-trying-live-scott-hall-s-legacy?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel