“Cody Garbrandt’ın çenesindekilerden biri düz bir KO olurdu”


Gilbert Burns’ün kardeşi Herbert Burns ile Tortilla mücadelesini oynarken bir videosunun sosyal medyada ortaya çıkmasından sonra bir Taraftar Cody Garbrandt’la vahşice alay etti.

Kardeşler, küçük kardeşin UFC Long Island’daki mücadelesinden önce hafif bir anın tadını çıkardılar. Ağızlarına su döktüler ve Taş Kağıt ve Makas oynadılar, oyunun kaybedeni kazanan tarafından bir tortilla ile tokatlandı.

Her iki kardeşin de diğer kardeşi vurma şansı vardı, ‘The Blaze’ sonunda ‘Durinho’yu yarışmanın galibi yapan suyu döktü. Bununla birlikte, küçük Burns kardeşi, bir atıştan kaçınmak için kaygan kafa hareketi gösterdi.

Twitter kullanıcı adı @mtaali97 olan bir kullanıcı bir şekilde Cody Garbrandt’ı tartışmaya dahil etmeyi başardı. O tortilla atışlarından birini alsaydı ‘Aşk Yok’un nakavt olacağını söyledi. Söylemeye gerek yok, Garbrandt’ın UFC’de şut çekememesine bir şans.

@ufc @ABCNetwork Cody Garbrandts’ın çenesindekilerden biri düz bir KO olurdu

Eski ufak tefek siklet şampiyonunun çenesi, son kariyerinde sorgulanabilir hale geldi. TJ Dillashaw UFC 217’deki yenilmezlik rekorunu elinden aldığından beri, sekizgen içinde sadece bir kez kazandı. Garbrandt, son altı maçındaki beş mağlubiyetinden dört nakavt mağlubiyeti yaşadı.

Garbrandt’ın son mağlubiyetini UFC 269’da Kai Kara-France’a karşı UFC’nin sinek sıklet bölümüne geçerken aldı. ‘Aşk Yok’, sanatçı Rani Yahya’nın yerini alacak. Ancak Yahya bu çatışmadan çekilmek zorunda kaldı.

Herbert Burns, UFC Long Island’da üst üste ikinci kez mağlubiyet aldı

Herbert Burns, UFC Fight Night: Ortega vs. Rodriguez’de Bill Algeo’ya karşı mücadelesinde emekli olması nedeniyle TKO kaybı yaşadı. Ön karttaki mücadele, çatışma sona ermeden önce eğlenceli bir olaydı. 34 yaşındaki oyuncu, geçen sefer beş maçlık galibiyet serisini sonlandırmasının ardından iki maçlık bir mağlubiyet serisine devam ediyor.

Bu arada ‘Durinho’, UFC 273’te Khamzat Chimaev’e karşı oynadığı son mücadelede bir mağlubiyet yaşadı. 35 yaşındaki oyuncu hala orta siklet klasmanında en iyi yarışmacı.

Eski unvan meydan okuyucusu Jorge Masvidal ile bir süredir sosyal medyada ileri geri gidiyor ve ikilinin yakında dövüşmesi bekleniyor.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-one-cody-garbrandt-s-chin-would-ve-straight-ko-hilarity-ensues-comments-gilbert-herbert-burns-take-tortilla-challenge?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir