CM Punk, WWE Hall of Famer’ın ‘bütün ailesini’ döveceğini söyledi


CM Punk Twitter’da cüretkar bir iddiada bulundu ve WWE Hall of Famer Billy Gunn’ın tüm fraksiyonunu yeneceğini belirtti.

Gunn Club, Billy Gunn ve oğulları Colten ve Austin Gunn’dan oluşuyor. Son ikisi, AEW Dark ve Dark: Elevation’da düzenli özellikler olmuştur. Son aylardaki istikrarlı gelişmeleri, FTR’ye karşı AEW Dynamite’ta yayınlanan en son televizyon maçlarıyla birlikte televizyonda da biraz zaman kazanmalarını sağladı.

Gunn Club, gelişimlerine yardımcı olan birkaç bağımsız etkinlikte de yer aldı. Can sıkıcı topuklular olmakta ve bebek yüzlü ekiplerin kalabalığın arasından sıyrılması için mükemmel bir folyo sağlamakta harikalar.

Ancak, CM Punk Twitter’a giderek herkesten kendisine adım atmasını istedi. Eddie Kingston dışında herkes.

“Hey birisi Çarşamba günü benimle güreşsin. @DaxFTR @CashWheelerFTR @WheelerYuta @PENTAELZEROM @KORcombat @TonyNese @dustinrhodes @bryandanielson @TheJonGresham @SilverNumber1 @youngbucks temelde Eddie Kingston dışında herkes. #AEWDynamite tweet”.

Colten Gunn, Second City Saint’den Gunn Club ile yüzleşmek için kendi seçtiği bir ortak seçmesini isterken, meydan okumaya cevap vermek için adım attı.

Eski WWE Şampiyonu diyerek cevap verdi iki tane seçecek ve tüm Gunn ailesini dövecekti.

“İki ortak bulacağım ve bütün aileni döveceğim.” – Sessizlerin Sesi tweet attı.


CM Punk ve Eddie Kingston 2021’de mükemmel bir rekabet yaşadı

Bu, bir kez daha CM Punk’ın Eddie Kingston’ı özellikle bir tweet’te bırakmasının bir örneğidir. WrestleMania’dan sonra, Mad King’i hedef alan bir tweet’te lanetli bir kelime kullanarak benzer bir şey yaptı.

İkili, geçen yıl Ekim ve Kasım aylarında çok unutulmaz bir kavgaya karışmıştı. Eddie Kingston ve Straight Edge Superstar’ın bağımsız pistteki günlerinden beri sorunları vardı ve bu onların AEW programında büyük bir rol oynadı.

Sorunları Full Gear izle ve öde programında doruğa ulaştı. Eski ROH Dünya Şampiyonu, gecenin tartışmasız en iyi maçında galip geldi. Hayranlar, onların bir kez daha kan davası görmek için yaygara koparıyor. Gelecekte bunun olacağını görebilir miyiz?

Punk’ı Kingston’a karşı tekrar karşı karşıya görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın!


Brandon Nell tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. CM Punk’ı Eddie Kingston’a karşı tekrar görmek ister misiniz?

Şimdiye kadar 80 oy

yorum simgesi1 yorum