Claudio Castagnoli, WWE’deki günlerinden beri AEW’yi takip etti


Eski WWE Süperstarı Claudio Castagnoli (fka Cesaro), bu yılın başlarında AEW’ye katılma kararını açıkladı. Vince McMahon’un şirketinde geçirdiği süre boyunca promosyonu takip ettiğini söyledi.

İsviçreli Cyborg, Şubat ayında sözleşmesinin sona ermesinin ardından WWE ile yollarını ayırdı. Tony Khan’ın şirketi için ilk çıkışını son AEW x NJPW: Yasak Kapı’da yaptı ve burada Zack Saber Jr’ı yendi. Ayrıca William Regal tarafından yönetilen Blackpool Combat Club’ın bir üyesi olarak tanıtıldı.

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda SEScoops muhabir Steve Fall için NBC Spor Boston41 yaşındaki AEW’nin kendisine çok daha fazla zorluk sunduğunu söyledi. Promosyonda yüzleşmek isteyeceği birçok yetenek olduğunu da sözlerine ekledi:

“Açıkçası bir süredir AEW’yi takip ediyorum. Sıra bana bir adım geri atıp bakmak için zaman ayırmaya geldiğinde ve AEW’ye daha uygun olduğumu hissettim. AEW ile çalışmak istediğim insanlar söz konusu olduğunda, zorluklar söz konusu olduğunda benim için yapacak daha çok şey vardı. Onlar sadece, o kadar çok insan var ki, ya hiç ya da çok, çok uzun zamandır güreşmediğim.”


Claudio Castagnoli, devam etmek için doğru zaman olduğunu hissetti

Eski WWE Birleşik Devletler Şampiyonu, AEW’de harika bir ilk hafta geçirdi. Claudio Castagnoli, Zack Saber Jr. karşısında kazandığı galibiyeti Blood and Guts 2022’de başka bir zaferle takip etti.

Etkinlikte Blackpool Combat Club (Jon Moxley, Wheeler Yuta ve Castagnoli), Eddie Kingston, Santana & Ortiz, Jericho Appreciation Society’yi (Jericho, Jake Hager, Sammy Guevara, Daniel Garcia, Matt Menard & Angelo Parker) yendi.

Aynı röportajda Castagnoli, AEW’ye katılarak doğru zamanda doğru adımı attığını açıkladı:

“Yani yapmak istediğim şey bu gibiydi. İşte bunu yaparken eğleneceğim. Ve bu her zaman benim için, her zaman, ne zaman devam etme zamanı gelse, devam ettiğimi hissettim.”

Claudio Castagnoli, terfide kendisini hızla ciddi bir güç olarak kabul ettirdi. Yıldızın gelecekte nasıl rezerve edileceği henüz belli değil. Sizce Castagnoli bir gün AEW Dünya Şampiyonu olabilir mi? Aşağıdan sesi kapatın!


Goldberg’in The Fiend’i neden yendiğini buradan öğrenin
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-claudio-castagnoli-followed-aew-since-days-wwe?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir