Claressa Shields, tartışmasız unvan mücadelesi öncesinde Savannah Marshall’a karşı zihinsel üstünlük iddia ediyor | Boks Haberleri


Claressa Shields, 10 Eylül’de Londra’daki O2 Arena’da Sky Sports’ta canlı yayınlanan Savannah Marshall ile tartışmasız orta sıklet şampiyonluk karşılaşması öncesinde kaybetmeyi düşünmeyi reddediyor.

Film çekmek için uzun zamandır rakibi Marshall ile karşı karşıya kaldı. Eldivenler Kapalı ve Salı günkü duyuru basın toplantısında, bu sonbaharda şampiyonluk mücadelelerinin manşet olacağı tarihi tüm kadın boks faturası için kafa kafaya gittiler.

Amerikalı bir kaybın sonuçlarını düşünmez. “Bu tür sorulara cevap bile vermiyorum çünkü ‘ya kaybedersem’ diye bir şey yok” dedi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Claressa Shields ve Savannah Marshall, tartışmasız dünya orta sıklet maçı öncesinde karşı karşıya geliyor

“Öyle olsaydı spor salonuna gitmezdim. Öyle olsaydı onunla dövüşmezdim. Kazanacağım… Eğer diye bir şey yok.

Ne zaman Ben kazandım, ne olacak? Süperstarlık yapacağım ve boksa devam edeceğim.”

Hartlepool’dan Marshall, Shields’ın yenilgiyle başa çıkamayacağını savundu. Briton, “Sanırım onu ​​bir daha boks ringinde göremeyeceğiz” dedi.

Ama Marshall kaybetme riskini düşündüğünü kabul etti. “Elbette var” dedi. “Elbette mümkün.”

Ama o, “Olmuyor” diye ekledi.

Ancak Shields girişte atladı. Amerikalı, “Tam orada kaybetti” dedi.

Marshall’ın Salı günkü basın toplantısında zaman zaman Shields’e gösterdiği saygı bile Amerikalıları kızdırdı. Marshall, rakibini alt edip ona zarar vereceğini açıklamadan kısa bir süre önce, Shields hayranı olduğunu söyleyerek, süper welter ve orta siklette iki kez olimpiyat madalyası kazanan sporcuyu spor için bir “öncü” olarak nitelendirdi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Claressa Shields, Savannah Marshall’ı neden sevmediğini ve 31 yaşındaki adamın nasıl ‘en büyük nefretçilerinden’ biri olduğunu açıklıyor

Shields, “İnternetteki tüm o saçma sapan konuşmalardan sonra, benim hakkımda söylediği onca şeyden sonra buraya gelip hiçbir şey söylememiş gibi davranıyor” dedi. Gökyüzü Sporları Boks sonradan. “Bugün patlatmak isteseydi, bugün patlatabilirdik.

“Benim hayranım olduğunu söylüyor. Onu sevmiyorum. Ben onun hayranı değilim. Bu gerçek.

“Onun hayranıydım. Ama onca saygısızlıktan sonra, bu kavgaya yol açtı ve sadece yıllar önce çıktı ve kavgaları geri çevirmesi, yanlış anlatılar ortaya koyması.

MMA’ya başladığımda, ondan uzaklaşmak için boksu bıraktığımı söyledi. Son bir buçuk yıldır aynı anda hem MMA hem de boks yapıyorum. O kadar önemli değilsin ve o kadar da korkutucu değilsin.”

Shields, rekabetlerine patlayıcı bir son arıyor. “Birçok şeye inecek: kim daha iyi boksör, kim daha iyi yumruk atıyor, kim ne verir ve ne verirse alabilir ve kim gerçekten savaşa gitmeye hazır” dedi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Savannah Marshall’ın antrenörü Peter Fury, Marshall ve Claressa Shields arasında 50:50 heyecan verici bir mücadele öngörüyor.

“Savaşa gitmeliyiz. Beni yere sererse intikam alarak ayağa kalkarım. Onu yere serdiğimde intikamla kalkmalı. İkimiz de birbirimize zarar vermek istiyoruz. ikisi de birbirini nakavt etmek istiyor.

“Bu dövüşte 10 tur atmak istemiyorum. Onu nakavt etmek istiyorum ve insanların öcü kadını nakavt ettiğimi bilmelerini istiyorum.”

Ancak yöntem ne olursa olsun, Shields ısrar etti, “10 Eylül’de üç kez yeniden tartışmasız şampiyon olmamdan başka bir sonuç yok.”

Tarihi fatura, 10 Eylül’de Sky Sports’ta canlı yayınlanacak. Biletlere erken erişim için www.boxxer.com adresini ziyaret edin.
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12646467/claressa-shields-claims-mental-edge-over-savannah-marshall-ahead-of-undisputed-title-fight

SMM Panel PDF Kitap indir