CJ McCollum, birçok oyuncunun bir sezonda 82 maç oynamak istediğini söyledi, bir plan olmadığını söyledi


Birkaç hafta önce Patrick Beverly’ye benzer şekilde, CJ McCollum, ESPN’in ‘First Take’ programında yer almak için sezon dışında biraz zaman aldı. New Orleans Pelicans guardı, NBA Finallerinin ikinci eşleşmesinin ardından bir dizi konuyu tartıştı.

Her yıl, lig ofisi NBA ürününü geliştirmek için potansiyel fikirler etrafında dolaşıyor. Gördüğümüz en son değişiklik, play-off’lara biraz meyve suyu eklemek için play-in turnuvasının eklenmesidir. Şimdi, lig takviminde başka bir değişiklik olabilir.

Geçtiğimiz haftalarda NBA’in normal sezonu potansiyel olarak kısaltacağı konuşuluyor. İronik olarak, mevcut ve eski oyuncular böyle bir değişiklik hakkında en fazla geri bildirimde bulundular. ESPN’deki görünüşü sırasında CJ McCollum, bu değişikliğin neden her gece sadece sahadaki oyuncuları memnun etmek için olmadığına dair düşüncelerini dile getirdi.

“Ancak bu kuralın oyuncuları memnun ettiğini söylemek küfürdür çünkü sadece 82 maç oynamak isteyen birçok oyuncu var. Ligin kimliğini korumak istiyorlar. Ligin tarihi ve biz bir bütün olarak neyin ne olduğunu toplu olarak çözmemiz gerekiyor. bizim için en iyisi.”

NBA Players Association’ın başkanlarından biri olan CJ McCollum, sezonun kısaltılması için oylama zamanı geldiğinde oyuncularla ilgili en iyi olanı yapmaya niyetli.

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

“Kişisel olarak, nasıl görünürse görünsün çıkarlarımızı korumak için en iyisini yapmak istiyorum ve geçmişte sahip olduğum gibi oyuncular adına oy kullanacağım.”

.@CJMcCollum NBA sezonunun kısaltılması fikrini tartışırken First Take’deki ilk görünüşünden geri durmadı.

CJ McCollum kısaltılmış NBA sezonu konsepti konusunda haklı mı?

New Orleans Pelicans - Phoenix Suns: 2. Oyun
New Orleans Pelicans – Phoenix Suns: 2. Oyun

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

CJ McCollum, oyuncular derneği başkanından ne beklendiğini söyledi, ancak bazı noktalarına biraz meydan okunmalı. Değişikliğin sadece oyuncular için olmadığını düşünüyor olsa da, aksi yönde bir tartışma yapılabilir.

Son yıllarda yük yönetimi NBA’de yaygın bir uygulama haline geldi. Yıldızlar, yıl boyunca sadece iyileşme amacıyla bir gece geçirmek için sürekli oyunları kaçırıyor. Bununla birlikte, oyun sayısını azaltma fikri bu sorunun çözümüdür.

Richard Jefferson, NBA sezonunun kısaltılması taraftarı değil.”Profesyonel sporlar vücudunuz için iyi değil. Bunu yapabilenleri yapamayan insanlardan ayırması gerekiyor. … Mükemmelliğin bir parçası uzun ömürdür. ” https://t.co/LFYTEGP9fA

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

Oyuncuların dışında, hiç kimse daha az oyun oynanmasından gerçekten fayda sağlamaz. Sahipler, yılda on oyundan fedakarlık eden büyük bir meblağ öksüreceklerdi.

Bir oyuncu olarak, CJ McCollum’un bu değişikliği her yönden görmeye hakkı var. Ancak bu tartışmalarda kimlere hitap edildiği çok açık.


Kevin McCormick tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-cj-mccollum-says-lot-players-want-play-82-games-season-says-there-s-plan?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel