Çıtır Kedi avı Şanssız Ascot koşusundan sonra Demiryolu tazminatı | Yarış HaberleriÇıtır Kedi avı Şanssız Ascot koşusundan sonra Demiryolu tazminatı | Yarış Haberleri

Crispy Cat, Cumartesi günü Curragh’daki GAIN Railway Stakes’teki Royal Ascot’taki şanssız koşusu için hızlı bir tazminat ödemeyi teklif ediyor.

Ardad tay, Mayıs ayında Listed şirketinde arka arkaya ikinciliklerin ardından geçen haftaki Norfolk Stakes için Grup İki seviyesine yükseldi ve iki boy farkla yenilerek üçüncü oldu.

Çıplak sonuç hikayenin sadece yarısını anlatıyor, ancak Crispy Cat koşarken sorun yaşıyor, en önemlisi nihai kazanan The Ridler tarafından son furlongun derinliklerinde kötü bir şekilde engelleniyor.

Crispy Cat’in antrenörü Michael O’Callaghan, müdahalenin genç zaferine mal olduğu konusunda hiçbir şüphe duymadan kalıyor ve ondan bu hafta sonu altı kürklü Grup İki’de kırılması zor bir ceviz olduğunu kanıtlamasını bekliyor.

“Ascot’tan gerçekten çok iyi çıktı. Söylemesi kulağa komik geliyor, ama bir at onun yaptığı gibi durdurulduğunda, açık bir yarışa sahip olsalardı yapacakları kadar zor bir yarış geçirmeyebilirler” dedi. koşmak.

“Bundan gerçekten iyi kurtuldu ve bence bu ata şu anda binilebilme şekli ve Ascot’ta sert bir beşi geçme şekli, altı furlong’un sorun olmayacağını gösteriyor.

“Ascot’ta kazanacağını düşünüyoruz. Olaydan önce yarış sırasında iki kez durdurulduğunu unutmayalım.

“Kazanıp kazanmayacağını kim bilebilir, ama kazanabileceğini düşünüyoruz ve muhtemelen Norfolk’u kazanmamız gerektiğini düşündüğümüz bir atımız varsa, Demiryolunda biraz dayak yemeli.”

Aidan O’Brien’ın Dundalk ilk galibi Blackbeard, burada Mayıs başında Crispy Cat’i kısa bir kafayla yendi ve Grup Üç Marble Hill Stakes’teki hat-trick’ini tamamlamak için Curragh’a geri döndü.

No Nay’in oğlu, geçen haftaki Coventry Stakes’in favorisiyken asla dördüncü olmadı ve antrenörüne 14. Demiryolu başarısı sağlamayı teklif etti.

Coventry Stakes yedinci Age Of Kings’i de eyerleyen O’Brien, “İkisi de Coventry kuyusundan çıkmış gibi görünüyor.

“Karasakal, Curragh’da birkaç kez kazandı ve iyi durumda görünüyor.

“Age Of Kings ilk kez yeşildi, ikinci günü kazandı ve son gün Ascot’ta yeterince yeşildi. Deneyimin ona iyi gelmesi gerektiğini düşünüyoruz.”

Shartash, geçen ay Naas’ta Age Of Kings’i az farkla yenilgiye uğratarak çıkış vaadi üzerine inşa edilen Johnny Murtagh için önde gelen bir rakip.

Joseph O’Brien’ın Fairyhouse golcüsü Apache Outlaw ve Andrew Slattery’nin dışarıdan gelen Borletti kadrosunu tamamlıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12639836/crispy-cat-hunting-railway-compensation-after-luckless-ascot-run

SMM Panel PDF Kitap indir